Awaria w sieci Plus - klienci nie mogą dzwonić i wysyłać SMS-ów - Tabletowo.pl
Ważne

Awaria w sieci Plus – klienci nie mogą dzwonić i wysyłać SMS-ów

Najczęściej to klienci Orange mają problem z dostępem do swoich usług, ponieważ Pomarańczowy ma co chwilę jakieś awarie, jednak tym razem z taką nieprzyjemną sytuacją muszą zmierzyć się klienci Plusa.

Od kilkudziesięciu minut coraz więcej użytkowników zgłasza, że nie może wykonywać połączeń głosowych i wysyłać SMS-ów. Niektórym się udaje to zrobić dopiero po którejś z kolei próbie. Co ciekawe, nie słychać, żeby problemy dotyczyły również internetu, więc wygląda na to, że w tym przypadku wszystko działa tak, jak powinno i nie ma przerw, ewentualnie są one sporadyczne i nie aż tak dotkliwe.

Tabletowo.pl Awaria w sieci Plus - klienci nie mogą dzwonić i wysyłać SMS-ów GSM

fot. Down Detector

Użytkownicy zgłaszają problemy głównie na stronie Down Detector – na oficjalnym profilu na Facebooku jeszcze nie widać takich komentarzy. Jeżeli jednak sytuacja będzie się przeciągać, na pewno i tam klienci zaczną informować, że nie mogą dzwonić i wysyłać SMS-ów.

W komentarzach na stronie Down Detector zabrał głos przedstawiciel operatora i zapewnił, że sytuacja jest mu znana i jego technicy już pracują nad przywróceniem pełnej funkcjonalności sieci. Przy okazji dodam, że problemy z dostępem do usług występują w całej Polsce, od północy po południe i od wschodu po zachód.

Tabletowo.pl Awaria w sieci Plus - klienci nie mogą dzwonić i wysyłać SMS-ów GSM

fot. Down Detector

Dzięki Łukasz za cynk!

Źródło: Down Detector

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona