Pierwszy unboxing OnePlus 5T. Trzeba oglądać, zanim usuną - Tabletowo.pl

Pierwszy unboxing OnePlus 5T. Trzeba oglądać, zanim usuną

Premiera nowego flagowca OnePlusa dopiero w czwartek, ale już teraz możemy przyjrzeć się, jak prezentuje się następca przyzwoitego OnePlus 5. Wizualnie – spora zmiana. Pod względem specyfikacji – kosmetyka.

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to duży, 6-calowy ekran o proporcjach 18:9. Jest on przyczyną przerzucenia czytnika linii papilarnych na tylny panel urządzenia. Według pierwszych wrażeń recenzenta, działa równie szybko, jak ten w OnePlusie 5.

Druga, mniej widoczna różnica to zmiana w zestawie podwójnego aparatu głównego. Z jednej strony zabraknie teleobiektywu, w który wyposażony jest OnePlus 5, ale z drugiej, zamiast niego zamontowany będzie inny obiektyw pomocniczy: Sony IMX376K ze światłem f/1.7. W poprzedniku w jego miejscu znajdowała się matryca z optyką Sony IMX350. Reszta sensorów aparatu bez zmian – nawet kamera przednia będzie ta sama. Co ciekawe, przy jej pomocy będziemy mogli odblokować telefon twarzą, jeśli wolimy takie rozwiązanie zamiast czytnika linii papilarnych.

Tabletowo.pl Pierwszy unboxing OnePlus 5T. Trzeba oglądać, zanim usuną OnePlus Smartfony Wideo

Inne wnętrzności to też żywcem przeniesione z OnePlusa 5 podzespoły: procesor Snapdragon 835, 6 GB lub 8 GB pamięci RAM i 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej, której niestety nie rozszerzymy przy pomocy dodatkowej karty microSD. Całość zasili bateria 3300 mAh z szybkim ładowaniem, zaś bez możliwości ładowania indukcyjnego.

Tabletowo.pl Pierwszy unboxing OnePlus 5T. Trzeba oglądać, zanim usuną OnePlus Smartfony Wideo

Na razie można rozpisywać się właściwie tylko na temat wyglądu nowego OnePlusa 5T – na recenzje przyjdzie jeszcze czas. Trzeba pamiętać, że smartfon tak właściwie jeszcze nie został oficjalnie zaprezentowany.

Czy zmiana wzornictwa to coś, czego oczekiwaliście po najnowszym smartfonie tego producenta?

źródło: 5TAuto

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona