NOMU naszykowało masę promocji z okazji 11.11. Jest też konkurs, do wygrania co najmniej jeden smartfon - Tabletowo.pl
Ważne

NOMU naszykowało masę promocji z okazji 11.11. Jest też konkurs, do wygrania co najmniej jeden smartfon

11 listopada to w Chinach ogromne święto – tego dnia wypada bowiem Dzień Singla, który Chińczycy świętują szaleństwem zakupowym. Sklepy i producenci szykują więc z tej okazji całą masę atrakcyjnych promocji. NOMU nie jest wyjątkiem – ono także zamierza sprzedawać urządzenia ze swojego portfolio z mniejszymi lub większymi rabatami. Zorganizowano również konkurs, w którym do wygrania jest co najmniej jeden smartfon.

Promocją objęto w sumie pięć modeli: NOMU S10, NOMU S10 Pro, NOMU S30, NOMU S30 mini i NOMU T10. Pierwsze cztery to smartfony, natomiast ostatni to klasyczny telefon z klawiaturą. Cechą wspólną wszystkich pięciu urządzeń jest wzmocniona oraz pyło- i wodoszczelna obudowa, spełniająca wymagania normy co najmniej IP68. NOMU specjalizuje się bowiem w tego typu sprzętach. Co więcej, w przygotowaniu jest również kolejny, NOMU T18 – smartfon, który jest jednocześnie też krótkofalówką i do którego można podłączyć zewnętrzną, dedykowaną kamerkę.

ModelCena obowiązująca 11.11Rabat
NOMU S10pierwsze sto sztuk po 109,99$
potem 111,66$
54,17$
52,50$
NOMU S10 Pro139,99$60$
NOMU S30215,79$44,20$
NOMU S30 mini139,99$60$
NOMU T1050,99$9$

To jednak nie wszystko, co przygotowało NOMU na 11 listopada

Co prawda NOMU obniżyło ceny urządzeń ze swojego portfolio, ale będzie się je dało kupić jeszcze taniej. Jak? Po udaniu się na stronę promocji (link znajdziecie poniżej) można bowiem pobrać kod rabatowy, do wykorzystania przy zakupie smartfona lub/i telefonu. W zależności do tego, jak bardzo Wam się poszczęści, możecie liczyć na kupon o wartości dwóch, czterech, pięciu lub nawet dziesięciu dolarów. Pamiętajcie jednak, że można go wykorzystać wyłącznie 11 listopada.

Możecie też zagrać o smartfon NOMU

Korzystając z okazji, producent postanowił zorganizować konkurs, w którym można wygrać co najmniej jeden ze smartfonów tej marki. Co zrobić, aby o nie powalczyć? Po pierwsze trzeba polubić profil NOMU na Facebooku. Następnie należy udostępnić >post konkursowy< na swoim profilu i napisać komentarz o jednym ze sprzętów tej marki oraz oznaczyć co najmniej trzech znajomych. Pamiętajcie, że musi być publiczny!

NOMU losowo wybierze przynajmniej jednego zwycięzcę – w zależności od tego, ile lajków zdobędzie oficjalny profil NOMU na Facebooku. Jeżeli 7000, to do wygrania będzie NOMU S10. Jeśli 7500, to do puli trafią NOMU S10 i NOMU S10 Pro. A kiedy licznik dobije do 8500, wówczas producent rozda NOMU S10, NOMU S10 Pro i NOMU S30 mini.

Tabletowo.pl NOMU naszykowało masę promocji z okazji 11.11. Jest też konkurs, do wygrania co najmniej jeden smartfon Android Chińskie Promocje Smartfony

fot. NOMU

Artykuł powstał przy współpracy z NOMU

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona