Samsung Galaxy J5 (2016) dostaje Androida Nougat. Pobierajcie - Tabletowo.pl
Ważne

Samsung Galaxy J5 (2016) dostaje Androida Nougat. Pobierajcie

Galaxy J5 (2016) jest modelem Samsunga, którego właśnie poczęstowano aktualizacją do Androida w wersji 7.1.1. Oprócz przerzutki z Androida Marshmallow, wnosi ona kilka usprawnień idących w parze z Samsung Experience 8.5 – samsungowską nakładką systemową.

Co się zmienia?

Poza integracją z Samsung Cloud, zrewidowaną wersją Menedżera urządzeń i przyciskiem do przybliżania obrazu w aplikacji aparatu – niewiele. Jednak użytkownicy widzą sporą poprawę szybkości działania nakładki Experience, która w wersji 8.1 debiutowała na Galaxy S8.

Tabletowo.pl Samsung Galaxy J5 (2016) dostaje Androida Nougat. Pobierajcie Aktualizacje Android Samsung

Paczka z dobrodziejskim kodem waży ponad 1000 MB. Wraz z nim użytkownicy Galaxy J5 (2016) dostaną uaktualnione poprawki bezpieczeństwa z… sierpnia. Ale zawsze coś.

Tabletowo.pl Samsung Galaxy J5 (2016) dostaje Androida Nougat. Pobierajcie Aktualizacje Android Samsung

Aktualizacja ruszyła na urządzeniach z wolnej sprzedaży. Oczywiście egzemplarze pochodzące z salonów operatorskich również ją dostaną, choć proces ten może potrwać jeszcze kilka tygodni.

źródło: Sammobile, dzięki Błażej za screena!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona