Ważne

Sklep internetowy niechcący publikuje listę urządzeń Apple, które zobaczymy dzisiejszego wieczora

W chwili publikacji tej informacji, do rozpoczęcia się eventu Apple pozostało niewiele ponad sześć godzin, zatem nie dziwne, że w jednym miejscu po drugim będą pojawiać się przecieki dotyczące tego, co gigant z Cupertino planuje dziś pokazać. Jeden ze sklepów internetowych wspomniał przypadkowo o kilku głównych punktach konferencji Apple.

Serwis Discover przedwcześnie zaktualizował swoją stronę internetową, przez co pojawiło się na niej doniesienie na temat nowych iPhone’ów i paru innych urządzeń Apple. Notatka z informacjami dotyczącymi tego, jak skorzystać z 5-procentowego zwrotu kosztów za zakupy, zawierała również listę nowych urządzeń Apple:

Ze strony szybko usunięto informację o promocji, ale kilku użytkownikom było bliżej do klawisza PrintScreen, więc zrzut ekranu bardzo szybko rozprzestrzenił się w sieci. Dostaliśmy zatem potwierdzenie, że oprócz iPhone’ów 8 i Plus zobaczymy dziś iPhone’a X Edition (do tej pory opisywanego jako iPhone X) jak też tegoroczną wersję Apple TV oraz zapoznamy się z trzecią generacją Apple Watcha.

Co ciekawe, pojawiło się też info o iPodzie Touch 7. generacji. Apple ostatnio zrewidowało nieco swoją linię odtwarzaczy muzycznych, żegnając się z iPodem Shuffle oraz iPodem Nano.

W jaki sposób Apple poprowadzi dzisiejszą konferencję? Już zbieramy siły na wieczór. O 19 ruszy na Tabletowo liveblog z naszą relacją. Wspólnie zobaczymy, czy Apple będzie nas w stanie czymś zaskoczyć!

źródło: 9to5mac

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona