Ważne

Samsung Galaxy J7+ wyciekł na filmach. O urządzeniu wiemy już wszystko

Samsung prowadzi w Europie cztery główne linie swoich smartfonów Galaxy: S, Note, A oraz J. O pierwszych dwóch jest głośno zawsze, model A5 z dowolnego rocznika stał się ogromnym sukcesem sprzedażowym, a o jotkach… wszyscy zaczęli zapominać. Producent nie pozwoli, aby tak było dłużej – właśnie do internetu wyciekły wideo, w których główną rolę gra Samsung Galaxy J7 Plus.

Wszystko wygląda na to, że w tym roku poznamy dwóch reprezentantów linii J – Samsung Galaxy J7 już zawitał na sklepowych półkach, a coraz więcej przecieków wspomina o modelu Galaxy J7+. Tym razem informacje są naprawdę podane na tacy i nie mamy już żadnych wątpliwości co do tego, jak będzie wyglądać smartfon.

W filmie możemy zobaczyć przede wszystkim jak prezentuje się samo urządzenie, ale mamy okazję obejrzeć również strzelone przez aparaty fotki. Wygląda na to, że z tyłu urządzenia znajdą się dwa obiektywy, które posłużą przede wszystkim do funkcji Live Focus, a więc zmieniania ostrości tła w celu jego rozmycia. Ogólnie rzecz biorąc – bardzo podobnie do funkcjonalności, jaką prezentuje sobą podwójny aparat w Samsungu Galaxy Note 8.

Jeżeli chodzi o specyfikację, to dokładnie sprawdza się to, czego spodziewaliśmy się po uprzednio ujawnionych informacjach. Dzisiejsze nowości odnoszą się więc przede wszystkim do aspektów wizualnych – zarówno samej bryły smartfona, jak i zrobionych przy jego pomocy zdjęć. Niestety, rzut oka na system nie ujawnia nam zbyt wiele szczegółów na temat samego telefonu, ale w gruncie rzeczy… czego można się było tutaj spodziewać?

Przyznam szczerze, że moim zdaniem Samsung Galaxy J7+ ma szansę zawojować rynek do tego stopnia, że seria J wróci na usta wszystkich fanów średniaków. Całkiem dobra specyfikacja i niezły wyświetlacz może nie wyróżnią tego smartfona na rynku, ale hybrydowy slot dual SIM oraz podwójny aparat, czynią urządzenie wyjątkowym, szczególnie jeżeli chodzi o portfolio Samsunga. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce poznamy szczegóły na temat dostępności urządzenia i mam cichą nadzieję, że J7+ pojawi się w Polsce w przyzwoitej cenie.

źródło: Android Headlines
grafika główna: kadr z zamieszczonego filmu

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona