Ważne

Samsung podkręca atmosferę i publikuje filmy promujące Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 zadebiutuje już jutro. Koreański producent za wszelką cenę, ale i dość umiejętnie, podkręca atmosferę wokół swojego najnowszego produktu. Firma z Korei Południowej w dwóch nagraniach promujących swój telefon skupia się na możliwościach podwójnej matrycy aparatu.

Samsung Galaxy Note 8 będzie wyjątkowym smartfonem w portfolio firmy. Topowa specyfikacja, prawdopodobna obecność bardzo atrakcyjnych akcesoriów w pre-orderze oraz iście flagowa cena, która ma rzekomo wynieść 3800 złotych. To bardzo dużo pieniędzy, toteż nie powinno nikogo dziwić, że producent robi, co może, aby zawładnąć sercami żądnych nowości klientów. I mimo, że o specyfikacji technicznej ósmego Notatnika wiemy już niemal wszystko, trzeba oddać, że widoczny na nagraniu efekt bokeh robi piorunujące wręcz wrażenie.

Mam nadzieję, że w rzeczywistości będzie to wyglądać podobnie ;)

Warto też odnieść się do gadżetów, o których pisałem w poprzednim akapicie. Wiele wskazuje na to, że europejscy użytkownicy będą mogli cieszyć się stacją Samsung DeX (której wartość to ok. 550 złotych). Miło, no bo jednak zawsze to jakaś metoda wyróżnienia kupujących w pre-orderze. Jednak – jak pisał dla Was Paweł – klienci z Ameryki Północnej najprawdopodobniej dostaną w gratisie gadżety warte niemal dwa razy więcej. Ale czy tak faktycznie będzie – przekonamy się już jutro.

źródło: Samsung na YouTube

Komentarze

 • Antoni

  taka cenę żaden smartfon nie jest wart

  • Krzysiek

   To zależy od tego ile zarabiasz…

  • Jakub

   A właśnie jest wart masz w nim wszystko. I desinge, nie bedzie przypominał milionów chińskich podróbek

 • Linkyop

  Cena w Polsce ma podobno wynosić 4299 zł.

 • jendrush

  Wiem, że głównym problemem przy zakupie są raczej niskie zarobki. Jednakże w cenie powyżej 4 tysięcy złotych to on powinien dostawać wszystkie te dodatki razem – karta, ładowarka, dex i kamerka 360.

  • DawShaMir

   Za te całe gadżety to by się uzbierał drugi taki note więc wątpię żeby im się to opłacało

  • Jakub

   Nie miejmy problemów do Samsunga, w innych krajach to normalna cena taki przeciętny amerykanin zarobi 2 tys. dolarów i kupi sobie Note i jeszcze zostanie mu na życie. Powinnismy mieć pretensje do rządu i do tak małych zarobków, nie wiecie, że robią z nas cioty, którym mało sie płaci, a rząd na tym jeszcze zyskuje? Polak zarabia średnio 1,5 zł a nowy Note kosztuje 4299 zł, to w końcu nas by nawet nie było stać, Amerykanina tak dlaczego? Bo tam lepiej płacą i mają lepsze poszanowanie do pracownika, tam samo kraje zachodu. A tyle kosztuje samsung i dziwicie sie dlaczego też Apple? A zastanowiliście sie dlaczego tak szybko chodzą, są wyposazone w najważniejsze rzeczy, dobry aparat, który może zastąpić normalny aparat? To też kosztuje. Dla zachodu to normalne ceny, tam każdego można zobaczyć ze smartfonami z wyższej półki, bo mogą sobie na to pozwolić.

   • Jakub

    My centralny wschód nie możemy sobie pozwolić, bo PIS doi nas tylko z pieniędzy, zabiera nam niż daje i do tego wraca do rozwiązan z PRL jak by nie mógł opracować lepszych metod

   • jendrush

    Czyli tak jak napisałem, głównym problemem są u nas zarobki. Bardzo bym chciał zarabiać powiedzmy 2000 jednostek waluty i kupić telefon za 600-1000 jednostek. Niestety realia takie, że zarabia się 2000 jednostek, a za telefon trzeba zapłacić 2500-4000 jednostek.

 • galakty

  I tak się sprzeda…

 • Jin Kazaman

  Te reklamy są badziewne.

 • Michał

  Do pre-orderów dołączana będzie stacja DeX

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona