Ważne

Joseph Gordon-Levitt niechcący zdradza informacje na temat LG V30

Joseph Gordon-Levitt to znana osoba. Jest jednym z ulubionych aktorów Christophera Nolana – można było go oglądać w “Incepcji” i “Mroczny Rycerz powstaje”. Co zatem ten aktor ma wspólnego z LG V30? Więcej, niż mogłoby się wydawać.

Gordon-Levitt założył platformę hitRECord, dzięki której setki ludzi z całego świata może współpracować przy jednym projekcie filmowym. W zeszłym roku wyprodukowano w ten sposób niejeden materiał promocyjny dla LG. Obecnie pracuje się tam nad kolejną reklamą, przy czym Koreańczycy postanowili przesłać niektórym twórcom niezaprezentowane jeszcze smartfony V30. A że projekt jest właściwie publiczny, to nie trzeba było długo czekać na efekty.

Nie bez powodu wybrano w tym celu LG V30. Ma to być prawdziwie multimedialny telefon. Dzięki użyciu najszerszej – jak dotąd – przysłonie aparatu (f/1.6), smartfon ma chwalić się świetnymi zdjęciami w słabszym oświetleniu. Zwykle takie warunki przekreślają telefony jako źródło dobrych zdjęć. W nowej propozycji LG znajdziemy podwójną kamerę 13 Mpix.

O LG V30 wiemy już naprawdę sporo. Nowy model LG będzie miał mniejszą obudowę niż V20, ale jednocześnie zmieszczono w niej większy 6-calowy ekran. Z procesorem Snapdragon 835, 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej powinien poradzić sobie z większością nawet mocno wymagających zadań.

Chyba o to chodziło LG, gdy udostępniało smartfon uczestnikom projektu hitRECord. Zgaduję, że do końca miesiąca film promujący V30 zostanie zmontowany, a sam Joseph Gordon-Levitt albo pojawi się na premierze urządzenia 31 sierpnia w Berlinie, albo przemówi do zgromadzonych na konferencji z ekranu.

HitRECord współpracuje z LG już od dłuższego czasu. Na reklamie modelu V20 można zobaczyć Gordon-Levitta walącego w bębny. Choć mi zawsze podobał się pierwszy filmik, który powstał przy pomocy dziesiątek osób: “The In-Between Moments”.

źródło: HITRECORD przez PhoneArena, Android Pure

Komentarze

 • Bartek

  6GB RAM a nie 4.

  • Zależy, mają być dwie wersje, w tym również z 6 GB RAM. Zobaczymy :)

 • Jumperone

  Wygląda naprawdę konkretnie. Szkoda tylko tego czytnika w tym miejscu.

  • Buka37

   Lepiej w tym miejscu, niż obok aparatu.

   • Jumperone

    jasne ze tak, ale lepiej z przodu niż z tylu

    • Buka37

     To jak to teraz? Bezramkowce chcą, ale z czytnikiem z przodu. Jeszcze z rok, dwa i może ten czytnik w ekranie będzie.

     • Jumperone

      nieważne jak, byle z przodu.

 • jendrush

  To może być ciekawszy telefon niż S8+.

 • pepe444

  “powinien poradzić sobie z większością nawet mocno wymagających zadań” – no to który nowy, albo nawet nie nowy, tylko jeszcze nie istniejący telefon, poradzi sobie ze WSZYSTKIMI “wymagającymi” zadaniami? Rozumiem, że te “zadania” to chodzi po prostu o uruchamianie programów i korzystanie z nich? Skąd wiadomo, że jeszcze niedostępny, ale hucznie zapowiadany, supermegawypaśny wszystkomający telefon, nie poradzi sobie z jakimiś “zadaniami”, z którymi jak rozumiem poradzą sobie jakieś inne, jeszcze lepsze telefony? To mi się jakoś nie składa, ale co ja tam wiem.

 • Snap820

  I tak ładniejsze były V10 i G4

 • Holo

  A dodatkowy ekran?

  • Sebastian Oskar Kozakiewicz

   Brak, sterujesz myślami ;)

  • Qpiszon

   Nie rozumiem czemu ludzie tak bardzo uczepili się tego dodatkowego ekranu. Przecież wszędzie trąbią, że V30 będzie wyposażony w ekran OLED więc drugi ekran byłby bez sensu

 • teges

  Ładny tablet ;)

 • pepe444

  Mały Słowniczek Tabletowo:

  “przypadkowy wyciek” – publikacja materiałów reklamowych w tzw. portalach społecznościowych

  “uruchamiam mocno wymagające zadania” – pykam se w gierki w stylu Nintendo/Atari sprzed 25 lat (biegający po ekranie malutki ludzik, strzelanie do samolocików, itd.), ale tak nieudolnie sklecone, że ledwo się kręcą na ośmiu rdzeniach 2GHz i 4GB RAM, i grzeją telefon do czerwoności, chociaż 25 lat temu śmigały na 8-bitowym procesorku z zegarem 1MHz i 64kb RAM.

 • Wojtek Czaderna

  Będzie zmieniał nazwisko na Levitt-Gordon :D

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona