Ważne
Wiko VIEW

LG V30 nie kupisz od razu po oficjalnej premierze. Będziesz musiał swoje odczekać

O ile w międzyczasie nie zapomnisz o nim

LG jeszcze się nie nauczyło, że najlepiej kuć żelazo póki gorące i zacząć sprzedawać smartfon od razu po jego prezentacji, kiedy wszyscy jeszcze są pod wrażeniem marketingowych sloganów. Tak samo będzie bowiem w przypadku LG V30, ponieważ jego globalna premiera sprzedażowa zaplanowana jest kilkadziesiąt dni po oficjalnym debiucie.

Przypomnijmy, że LG zaprezentuje LG V30 31 sierpnia na konferencji w Berlinie, w przeddzień oficjalnego startu targów IFA 2017. Smartfon nie trafi jednak od razu do sprzedaży. Ta rozpocznie się dopiero dwa tygodnie później, 15 września. Ale dotyczy to tylko rodzimego podwórka producenta, czyli Korei Południowej, więc dla nas to średnio interesująca informacja.

W Stanach Zjednoczonych przedsprzedaż LG V30 rozpocznie się z kolei 17 września, a do sklepów smartfon trafi 28 września. I tutaj dochodzimy do najbardziej istotnej informacji. 28 września jest bowiem datą globalnej premiery tego modelu. A to oznacza, że najprawdopodobniej tego dnia pojawi się on w Europie. W Polsce zapewne też, ponieważ LG V10 był u nas dostępny.

Według ostatnich doniesień, LG V30 zostanie wyposażony w 6-calowy wyświetlacz OLED, ośmiordzeniowy (8 x Kryo 280; 10 nm) procesor Qualcomm Snapdragon 835 z układem graficznym Adreno 540, 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej oraz podwójny aparat główny. Nie zabraknie też funkcji szybkiego i bezprzewodowego ładowania oraz najpewniej rozbudowanych możliwości z zakresu audio.

Źródło: Android Authority

Komentarze

 • Tomasz Dąbrowa

  Bla bla bla kolejny LG G6 + pro premium nie eu edition, Czemu ja się pytam nie można chodź trochę kontynuować wygląd i wykonanie z V10 czyli najładniejszego telefonu LG i wg
  Zrobił się G6… Boże czemu?… Aaaaaaaaaaa…

 • cycu2007

  paranoja, i tak łaskawie że będzie można w końcu w Polsce kupić tylko już pewnie nie będzie nikt chciał bo zrobią crap :/

 • LiczySieDystans

  Brawo LG. Czyli to samo co z G6.
  1. Pokażmy smartfon wcześniej niż konkurencja.
  2. Niech widzą, że mamy nowy sprzęt
  3. Odczekajmy aż konkurencja pokaże nowe urządzenia.
  4. Jeszcze kilka dni czekania zanim konkurencja wprowadzi smartfony do sprzedaży.
  5. Teraz!!! Zaczynamy sprzedaż
  6. Dlaczego nikt nie kupuje LG?

  Tak było z G6 w stosunku do S8
  Tak będzie z V30 w porównaniu go Note8 a i pewnie iPhone 8

 • Paul Suczka

  Jest to ten sam model co LG G6, ale tylko z lepszym procesorem. Bzium. To taka mała naprawa względem niewypału G6.

  • galakty

   Jeśli dadzą Snapa 835 + nowe, większe sensory aparatu to ten telefon będzie taki, jaki powinien być G6 – czyli poprawny w swojej cenie.

 • bebe

  Zlikwidowali dodatkowy ekran? Okrojona wersja w europie? Wysoka cena i ogólna kopia g6? Aha, w lg powinni zwolnic kilku ludzi ktorzy odpowiadaja za poszczególne sprawy dt projektowania wygladu, reklamy itp bo skończą jak htc.

  • Karton

   dodatkowy pasek bedzie, ale zostanie wydzielony na jednym wyświetlaczu

 • mapa

  ..

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona