Ważne

Od czwartku w Biedronce za smartfony myPhone zapłacisz jeszcze mniej

Już od początku czerwca trwa promocja, w ramach której można nabyć cztery modele z portfolio myPhone za kilkadziesiąt złotych mniej (więcej szczegółów na jej temat znajdziecie >tutaj<). Jednak od najbliższego czwartku, 27 lipca, kolejne dwa smartfony tej marki zostaną przecenione i będzie się dało je kupić sporo taniej w Biedronce. A oprócz tego jeszcze klasyczny telefon z klapką.

Tymi smartfonami są myPhone C-Smart Pix i myPhone Q-Smart Black Edition. Do tej pory kosztowały one – odpowiednio 199 i 299 złotych, ale od 27 lipca będzie je można kupić o 50 złotych taniej, czyli za – odpowiednio – 249 i 149 złotych. To ekstremalnie niskie ceny, jak za tego typu sprzęt. Ale – jak wspomniałem – oprócz tej dwójki, w promocji dostępny ma też być klasyczny telefon z klawiaturą, myPhone Flip 3. Za niego klientom przyjdzie zapłacić 99 złotych, czyli o 30 złotych mniej niż dotychczas.

Oczywiście nie ma co wymagać cudów od tak tanich smartfonów, a już szczególnie od myPhone C-Smart Pix. Sprzęt ten będzie bowiem po prostu działał, ale raczej nie poradzi sobie z większą ilością zadań jednocześnie, ponieważ ma zaledwie 512 MB RAM. Mimo wszystko powinien wystarczyć osobom, które tylko dzwonią, ewentualnie piszą SMS-y i czasem pstrykną jakieś zdjęcie. Chyba jedyną zaletą tego modelu są kolorowe obudowy, a konkretniej ta niebieska.

Ciekawszy jest natomiast myPhone Q-Smart Black Edition, ponieważ ma nieco lepszą specyfikację, a do tego metalową obudowę, co w tej klasie cenowej jest właściwie niespotykane. Cieszy również obecność najnowszej (no dobra, prawie) wersji Androida. Trzeba jednak pamiętać, że smartfon nie obsługuje łączności LTE, co w obecnych czasach powinno być już standardem.

Specyfikacja myPhone C-Smart Pix i myPhone Q-Smart Black Edition

ModelmyPhone C-Smart PixmyPhone Q-Smart Black Edition
Wyświetlacz4 cale5 cali
Rozdzielczość800×480 pikseli854×480 pikseli
ppi233196
Procesorczterordzeniowy
4 x ARM Cortex-A7 1,2 GHz
czterordzeniowy
4 x ARM Cortex-A7 1,2 GHz
RAM512 MB1 GB
Pamięć wewnętrzna4 GB8 GB
Możliwość rozszerzeniatak, przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GBtak, przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GB
Aparat główny2 Mpix5 Mpix
Kamerka na przodzieVGAVGA
LTEnienie
Dual SIMtaktak
Akumulator1400 mAh2000 mAh
System operacyjnyAndroid 6.0 MarshmallowAndroid 7.0 Nougat

*Na zdjęciu tytułowym myPhone City (pod linkiem znajdziecie jego recenzję)

Źródło: Biedronka

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona