Ważne

Nareszcie, nadchodzi flagowiec z jakąś normalną baterią (4000 mAh) i wytrzymałą obudową

Biorąc pod uwagę to, że przecieki dotyczące Samsunga Galaxy S8 Active pojawiają się w sieci coraz częściej, można się spodziewać, że jego premiera już tuż-tuż. Kolekcja zdjęć tego smartfona ciągle rośnie – kilka z nich zobaczycie poniżej, a nawet zapoznacie się z filmikiem, na którym ktoś obraca sobie S8 Active w dłoniach.

Dla przypomnienia – samsungowskie smartfony z serii „S Active” to wytrzymalsze wersje flagowców Galaxy S. Ich dostępność była bardzo słaba – ostatnie dwie generacje tych urządzeń można było oficjalnie kupić tylko w Stanach Zjednoczonych. Jak będzie z Galaxy S8 Active nie wiadomo – wiadomo jednak, jak smartfon będzie wyglądał.

Patrząc na zdjęcia smartfonu, widzimy, że jest on wyposażony w płaski ekran Infinity Display o proporcjach 18,5:9. Jest on zabezpieczony warstwą poliwęglanu, co powinno dodatnio wpłynąć na jego wytrzymałość. Nie ma najmniejszych przesłanek sugerujących, że Samsung miałby wrócić do fizycznych przycisków pod wyświetlaczem – przez zastosowanie panelu szczelniej wypełniającego przód urządzenia, kompletnie zrezygnowano z tego pomysłu. Również czytnik linii papilarnych trafił na plecki urządzenia.

Wielu ucieszy fakt, że w smartfonie nie ma dedykowanego przycisku dla asystenta Bixby. Według danych z przecieku, Galaxy S8 Active ma mieć baterię o pojemności 4000 mAh, czyli taką samą, jak S7 Active sprzed roku. W środku ma „zagrać” procesor Snapdragon 835 i 4 GB pamięci RAM.

Nie ma żadnych przesłanek, które pozwalałyby ustalać jakąkolwiek datę premiery nowego telefonu Samsunga typu rugged. Rzecz jasna, kiedy tylko będziemy mieli o nim więcej informacji, damy znać.

źródło: AndroidPure, GSMarena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona