Ważne

Katowice też mają swój Premium Service Plaza. Tu naprawisz Samsunga w godzinę

Samsung otworzył dziś w Galerii Katowickiej drugi w Polsce punkt Premium Service Plaza. To miejsce, gdzie można szybko naprawić swój smartfon, a międzyczasie… kupić nowy lub zapoznać się z najnowszymi produktami firmy.

Katowickie PSP jest mniejsze od tego w Warszawie, ale działa na bardzo podobnych zasadach. Podobnie jak w przypadku punktu Samsunga zlokalizowanego w kompleksie biurowym Warsaw Spire, jest to miejsce, gdzie aż gęsto od gadżetów tego producenta – smartfonów, tabletów, urządzeń ubieralnych i Smart TV, a także gogli wirtualnej rzeczywistości Gear VR.

Ideą istnienia tej placówki jest zapewnienie klientom szybkiej naprawy smartfonów. Na miejscu znajduje się 8 stanowisk serwisowych, dzięki czemu większość usterek będzie można naprawić tutaj nawet w godzinę. Wiadomo, że niektóre prace mogą przeciągnąć się znacznie dłużej, w zależności od tego, z jakiego kalibru uszkodzeniem mamy do czynienia.

Podczas gdy nasz telefon będzie w rękach serwisanta, można skorzystać ze specjalnej strefy rozrywkowej dla dzieci i dorosłych wyposażonej m.in. w zestawy Gear VR czy stanowiska Samsung Smart Service, umożliwiające bezpłatną aktualizację oprogramowania.

Punkt Samsunga w Galerii Katowickiej będzie czynny przez siedem dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 19:00, w weekendy 10:00-17:00.

źródło: Samsung

Komentarze

 • Mlody

  Zabraklo jednak cen za uslugi w tym serwisie. A za slowo Premium domyslam sie ze ceny beda wlasnie “premium”

  • MarcinS

   Ceny wysokie, ale takie jak w każdym autoryzowanym serwisie Samsunga. Ważniejszy jest fakt napraw gwarancyjnych, ktore wykonują równie krótko.

 • Jumperone

  Jeśli ceny byłyby porównywalne z tradycyjnym serwisem to byłaby to ciekawa opcja.

 • Maja Biernacka

  znajomy prowadzący serwis RTV dostaje ostatnio telewizory 2-3 marki Samsung których potencjalna naprawa jest droższa od nowego odbiornika albo są nienaprawialne z uwago nie brak dystrybucji części…

  • Tess

   Wśród moich znajomych, dziwnym trafem padły dwa 32-calowe TV Samsunga w pierwszym półroczu zaraz po zakończeniu 2-letniej gwarancji. W obu ta sama wada, mimo że różne modele. Padło podświetanie matrycy. Cena za naprawę 500zł w autoryzowanym serwisie przy cenie nowego TV w okolicach 1200zl. To nie odosobniony przypadek o czym świadczą wpisy na forach internetowych.

   • Adam

    A ja kupiłem za 5k Samsunga 6 lat temu i śmiga do dzisiaj aż miło.

    • Mariusz Blecheisen

     4lata temu kupiłem tv za 7k i śmiga do dzis 55cal najwyższa półka musi działać !

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona