Ważne

Następne telefony Samsunga z serii Galaxy A i Galaxy C będą miały podwójne aparaty

Kiedyś podwójne aparaty fotograficzne kojarzyły się głównie z flagowcami i smartfonami z wyższych półek. Teraz są już wszędzie, nawet w budżetowcach. Samsung zdał sobie sprawę, że nie będzie mógł zbyt długo opierać się tej modzie, dlatego już wkrótce posłuży się tą samą taktyką.

Pierwszym smartfonem z podwójnym aparatem od Samsunga będzie Galaxy Note 8. Okazuje się, że Samsung podejmie ten trop i dwie kamery na pleckach urządzeń od Koreańczyków zobaczymy również w telefonach ze średniej i wyższej półki. Będą to urządzenia z linii Galaxy A oraz Galaxy C.

W gruncie rzeczy, niektóre raporty sugerują jakoby Samsung Galaxy C10 miał zadebiutować nawet wcześniej niż Note 8. W takim wypadku tytuł pierwszego smartfonu Samsunga z podwójnym aparatem będzie należeć właśnie do niego.

Jeśli Samsung podejmie się produkcji smartfonów z dwoma kamerami tylnymi, może to być sygnał ostrzegawczy dla chińskich producentów, takich jak Oppo i Vivo, które się niemal w tym specjalizują.  Można się spodziewać, że Koreańczycy przyłożą się do jakości działania aparatów – bywa, że średniaki Samsunga stawiane są za wzór jeśli chodzi o dobre zdjęcia w swoim segmencie cenowym. Jak będzie – zobaczymy. I poczekamy na więcej informacji.

*na zdjęciu tytułowym: grafika koncepcyjna Samsunga Galaxy C10

źródło: TheAndroidSoul

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona