Jakie zdjęcia będzie robił OnePlus 5? Wygląda na to, że świetne - Tabletowo.pl
Ważne

Jakie zdjęcia będzie robił OnePlus 5? Wygląda na to, że świetne

Czas do premiery OnePlus 5 można już mierzyć w godzinach. Nie powinno więc dziwić, że w sieci pojawiają się kolejne materiały, które mają na celu nieco podkręcić zainteresowanie smartfonem. Tym razem padło na potencjał matrycy, którą ma zastosować producent.

Specyfikacja techniczna urządzenia skrywa już przed nami relatywnie mało niewiadomych. Na pokładzie znajdziemy Snapdragona 835 oraz 6 bądź aż 8 GB pamięci RAM, co potwierdził także Evan Blass. Kwestią dyskusyjną pozostaje jeszcze dostępność 8-gigabajtowej wersji smartfona, jednak wiele źródeł skłania się ku temu, że w pewnym sensie będzie to edycja limitowana, podczas gdy smartfon globalnie dostępny na półkach sklepowych zaoferuje nam 6 GB pamięci RAM.

Wracając jednak do aparatu, bo to on jest bohaterem dzisiejszego wpisu. Wydaje się, że firma zdecyduje się ma 16-megapikselową matrycę główną ze światłem F/1.8 lub F/1.7. Zgodnie z obowiązującą modą, oczywiście mówimy tutaj o podwójnej matrycy, gdzie jeden z obiektywów będzie odpowiadał za zdjęcia monochromatyczne, drugi zaś – w dużym uproszczeniu – za „kolorowe”.

Potencjał aparatu prezentują poniższe zdjęcia, które – także w wysokiej rozdzielczości – wyciekły do sieci dzięki użytkownikom sieci Weibo (tutaj odnajdziecie je w wysokiej rozdzielczości). Jeśli do tak dobrych, „czystych” zdjęć dodamy jeszcze rzekomo znacząco poprawiony system rejestracji wideo, to nagle może okazać się, że OnePlus 5 będzie dla wielu z Was więcej niż ciekawą opcją.

Przypomnijmy jeszcze tylko, że cena smartfona powinna wynosić mniej więcej 2300 złotych. Jak oceniacie potencjał matrycy?

źródło: Weibo

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona