Ważne

Samsung Galaxy Tab A 10.1 Wi-Fi (SM-T580) dostał aktualizację do Androida 7.0 Nougat

Samsung sukcesywnie aktualizuje kolejne urządzenia do Androida 7.0 Nougat. Jeżeli chodzi o tablety, nową wersję systemu operacyjnego otrzymały najpierw Galaxy Tab S2 z 2015 roku, ale zaraz potem dostała ją także rodzina Galaxy Tab S2 z 2016 roku. Teraz natomiast przyszedł czas na Galaxy Tab A 10.1 Wi-Fi (SM-T580).

Jak poinformował nas jeden z Czytelników, aktualizacja waży około 795MB (nieco mniej niż w przypadku tabletów z serii Galaxy Tab S2, gdzie średnio było to ~1GB) i jest udostępniana bezprzewodowo, czyli kanałem OTA (Over-The-Air). Pamiętajcie jednak, że proces zawsze jest stopniowy, więc nie od razu wszyscy ujrzą na ekranach swoich urządzeń stosowne powiadomienie. Ale spokojnie, na każdego przyjdzie pora.

Razem z Androidem 7.0 Nougat pojawiają się także nowsze, majowe poprawki zabezpieczeń Androida. Muszę przyznać, że to miły „gest” ze strony Samsunga, ponieważ wszystkie tablety z serii Galaxy Tab S2 (bez względu na to, czy mowa o rodzinie z 2015, czy 2016 roku) dostawały, jak jeden mąż, kwietniowe.

Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 Wi-Fi (SM-T580) z Androidem 7.0 Nougat (fot. Tabletowo)

Jeżeli podobnie, jak nasz Czytelnik, jesteście właścicielami Galaxy Tab A 10.1 Wi-Fi (SM-T580), dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy Wy także już dostaliście aktualizację do Androida 7.0 Nougat i jakie są Wasze pierwsze wrażenia z korzystania z urządzenia, działającego pod kontrolą nowej wersji oprogramowania.

Dzięki gościu za info i screena!

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona