Ważne

Nie jest to może biznes życia, ale o promocji “WAKACYJNY WYPAS” w Virgin Mobile warto wspomnieć

Na wakacje często użytkownikom ofert na kartę umożliwia się skorzystanie z nowych taryf, tanich pakietów czy dodatkowych bonusów za doładowania. Virgin Mobile po tym, jak odświeżyło swoją ofertę abonamentową, prezentuje właścicielom pre-paidów 10 GB internetu za 9 zł w ramach promocji WAKACYJNY WYPAS.

Wszyscy ci, którzy obecnie “siedzą” w Virgin Mobile na Kartę i korzystają z taryfy #ChcęWszystko, mogą skorzystać z nowego pakietu internetowego #WAKACYJNY_WYPAS. Za 9 zł otrzymujemy 10-gigabajtowy pakiet danych.

Aby aktywować pakiet należy wpisać w telefonie numer *222*1#. Opłata jest pobierana jednorazowo w momencie aktywacji.

Ważne info: z pakietu można korzystać przez 30 dni, ale jeśli mamy włączone pakiety #WSZYSTKO albo #FREEMIUM, to będzie on dostępny zgodnie z ich ważnością. W takim wypadku nie ma sensu włączać WAKACYJNEGO WYPASU gdzieś w środku trwania tych pakietów, a bardziej opłaca się uruchomić go zaraz po aktywacji któregoś z nich.

Promocja obowiązuje od 12 czerwca do końca wakacji – do 31 sierpnia. Przyda się Wam?

Tu zapoznacie się z pełnym regulaminem promocji.

źródło: Virgin Mobile dzięki GSMonline

Komentarze

 • Norbert Nowakowski

  nju ma coś podobnego ale z tą różnicą że internet śmiga ;)

  • pepe444

   Jasne, w Nju śmiga, w Virgin nie śmiga, chociaż jeden i drugi to operatorzy “wirtualni” (czyli sprzedawcy kart SIM i pakietów), bez żadnej własnej infrastruktury.

   • cruel

    W nju śmiga bo to to samo co Orange. Taka sama jakość połączeń, transfery itp.

   • Norbert Nowakowski

    Nju to orange a nie wirtualny

  • Sebo

   A co jest nie tak z Virginowym netem? 80Mbps leci, może ping D nie urywa 20 ms ale to i tak kilka razy lepiej niż w Play, gdzie osiągnięcie 10Mbps to szczyt możliwości.

 • gość

  Szału nie ma. Od dobrych kilku miesięcy dostępne 10 GB za 10 zł w taryfie Freemium. Dostępne na zasadach opisanych w tekście.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona