Ważne

Jak to będzie z tymi zaproszeniami dla OnePlus 5? Chyba wreszcie mamy odpowiedź

Kilka dni temu pisałem, że na stronie OnePlus pojawia się wzmianka o zaproszeniach. Sformułowanie było na tyle nieprecyzyjne, że wzbudziło ono w internecie falę spekulacji i domniemań. Firma najwyraźniej dostrzegła problem i postanowiła zabrać oficjalne stanowisko w sprawie.

Przypomnijmy tu pokrótce, że za zamieszanie poniekąd odpowiada indyjska premiera smartfona, gdzie można było wcześniej zakupić bilet na oficjalną premierę w cenie 999 rupii. W skład zestawu przedpremierowego wchodzi także koszulka oraz kilka innych gadżetów firmowanych przez OnePlus, jak na przykład okulary przeciwsłoneczne.

Sprawę ostatecznie rozwikłali redaktorzy TechBuffaloktórym udało się uzyskać oficjalne stanowisko firmy w tej sprawie. Cytując pracownika OnePlus, zgodnie z podejrzeniami, zaproszenie dotyczy tylko i wyłącznie zaproszenia na indyjską premierę. Sam smartfon będzie dostępny dla wszystkich, bez konieczności posiadania dedykowanych zaproszeń, jak miało to miejsce w przeszłości.

OnePlus 5 (fot. @evleaks)

W sumie, jest to jak najbardziej pozytywna deklaracja. A jeśli połączymy ją z kolejnymi plotkami o urządzeniu, które zapowiada się więcej niż dobrze, to wypada już tylko zacierać dłonie i czekać na premierę. A ta już za kilka dni. Planujecie rozbić świnkę skarbonkę na ten telefon?

źródło: TechBuffalo

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona