Ważne

Jesteś klientem Orange? Jest awaria, możesz mieć problemy z korzystaniem z internetu mobilnego

Jeżeli jesteś klientem Orange i masz problemy z internetem mobilnym, to niestety nie jesteś sam. Operator boryka się z awarią sieci i mogą występować przerwy w dostępności usług.

Chociaż na oficjalnym profilu na Facebooku Orange pisze jedynie, że “mogą występować przejściowe trudności w korzystaniu z internetu mobilnego”, to w internecie można przeczytać, że niektórzy użytkownicy nie są w stanie też wykonywać lub odbierać połączeń głosowych i wiadomości – telefony umożliwiają jedynie połączenie z numerem alarmowym.

Drodzy, mogą występować przejściowe trudności w korzystaniu z internetu mobilnego. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu. Będziemy Was informować na bieżąco. Przepraszamy Was bardzo za te utrudnienia.

Opublikowany przez Orange na 24 maja 2017

Jak wspomniałem, awaria nie dotyczy jednego, określonego obszaru – jest ogólnopolska. Brak możliwości korzystania czy to tylko z internetu mobilnego, czy jedynie z łączności LTE (kiedy normalnie w danym miejscu bez problemu da się to zrobić) lub też całkowite “uziemienie” telefonu zgłaszają użytkownicy z całego kraju.

Miejmy nadzieję, że Orange szybko upora się z awarią i klienci z powrotem będą mogli korzystać bez przeszkód ze swoich usług.

Źródło: Orange

Komentarze

 • sirrah777

  Akurat o godzinie o której artykuł został opublikowany internet zaczął działać ;)

  • Czyngischan

   Dokładnie, wtedy jakoś mi też zaczął chodzić. Ale wcześniej zdążyłem sprawdzić ustawienia APN chyba z 10 razy oraz przełączyłem się ręcznie z LTE na 3G.

   • sirrah777

    Ja jak zobaczyłem, że po resecie telefonu nadal nie działa to wpisałem od razu w Google “awaria orange” i dałem w ustawieniach, żeby szukał informacji z ostatnich 24 godzin :D

 • rdw1

  Mielec – brak zasięgu Orange 2G,3G, LTE

 • Vigo

  Bochnia – brak internetu mobilnego nie wiem jak z resztą bo nie korzystam

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona