Ważne

Jeśli jeszcze nie korzystałeś ze Spotify Premium, ta promocja może Cię przekonać

Jeśli dotychczas nie korzystałeś ze Spotify, nadarza się idealna okazja, by to nadrobić. W ramach letniej/wakacyjnej promocji można skorzystać z trzymiesięcznego okresu testowego wersji premium za jedyne 99 groszy. Aż grzech nie skorzystać.

Jest oczywiście jeden haczyk. A właściwie dwa. Pierwszym jest fakt, że oferta skierowana jest wyłącznie do tych, którzy dotychczas nie byli klientami Spotify Premium. Drugi to z kolei konieczność podania danych płatniczych do rozliczeń i zgoda na automatyczne przedłużenie abonamentu po zakończeniu promocyjnego okresu.

Ale spokojnie, subskrypcję Spotify Premium można w każdym momencie anulować, więc jeśli będziemy o tym pamiętać przed końcem promocyjnych trzech miesięcy, opłata (wynosząca 19,99 złotych za miesiąc) nie zostanie pobrana.

Spotify Premium to przede wszystkim brak reklam, możliwość pobierania muzyki do słuchania w trybie offline, wyższa jakość dźwięku niż w wersji darmowej oraz Spotify Running, w którym każdy kolejny utwór dopasowywany jest do tempa naszego biegu, co ma nas motywować do osiągania lepszych wyników.

Usług oferujących streaming muzyki na rynku jest cała masa – dajcie znać, z których aktualnie korzystacie. A może w ogóle nie jesteście z nimi za pan brat?

Więcej informacji uzyskacie na stronie Spotify.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona