Ważne

Jeśli jeszcze nie korzystałeś ze Spotify Premium, ta promocja może Cię przekonać

Jeśli dotychczas nie korzystałeś ze Spotify, nadarza się idealna okazja, by to nadrobić. W ramach letniej/wakacyjnej promocji można skorzystać z trzymiesięcznego okresu testowego wersji premium za jedyne 99 groszy. Aż grzech nie skorzystać.

Jest oczywiście jeden haczyk. A właściwie dwa. Pierwszym jest fakt, że oferta skierowana jest wyłącznie do tych, którzy dotychczas nie byli klientami Spotify Premium. Drugi to z kolei konieczność podania danych płatniczych do rozliczeń i zgoda na automatyczne przedłużenie abonamentu po zakończeniu promocyjnego okresu.

Ale spokojnie, subskrypcję Spotify Premium można w każdym momencie anulować, więc jeśli będziemy o tym pamiętać przed końcem promocyjnych trzech miesięcy, opłata (wynosząca 19,99 złotych za miesiąc) nie zostanie pobrana.

Spotify Premium to przede wszystkim brak reklam, możliwość pobierania muzyki do słuchania w trybie offline, wyższa jakość dźwięku niż w wersji darmowej oraz Spotify Running, w którym każdy kolejny utwór dopasowywany jest do tempa naszego biegu, co ma nas motywować do osiągania lepszych wyników.

Usług oferujących streaming muzyki na rynku jest cała masa – dajcie znać, z których aktualnie korzystacie. A może w ogóle nie jesteście z nimi za pan brat?

Więcej informacji uzyskacie na stronie Spotify.

Komentarze

 • Michudrum

  Wszyatko super i chetnie skorzystam, tylko pytanie co sie stanie gdy oplace Spotify w Polsce a bede go uzywal np. w Anglii. W Anglii miesieczna subskrypcja Premium kosztuje 9,99 Funta. Ciekawe czy takie Premium wtedy tez tam zadziala.

  • Jeśli masz podpiętą kartę czy paypala do polskiego konta to raczej nie powinno pobierać innej opłaty niż tej, która obowiązuje w Polsce. Kilka razy subskrypcja odnawiała mi się, jak byłam na wyjazdach – koszt bez zmian.

 • Maciek

  Czy jeśli mam Tidala z Playa to oplaca się sprawdzać Spotify? Ma cos wartego uwagi czego Tidal nie ma ?

  • Tortilla

   Najlepiej zainstalować i się przekonać. Każdy słucha różnej muzyki, skąd mamy wiedzieć, czy znajdziesz tam coś, co Ciebie interesuje.
   Premium od razu kupować nie trzeba.

  • Dokładnie tak, jak napisał Torilla – zależy od tego, jakiej muzyki słuchasz. Ale dla mnie opcja Spotify Running jest super. A i sam interfejs Spotify bardziej przypadł mi do gustu od Tidala (choć i jego czasem używam).

 • Barilla

  Jedyny serwis z którego korzystam do streamowania muzyki to youtube… Gdyby wprowadzili możliwość pusczania muzyki w tle oraz przy wyłączonym ekranie to z chęcią zapłacił bym za to nawet 3x tyle co za Spotify. A rzeczony Spotify już kiedyś wprowadził promocję 3 miesiące za 99 gr i anulowałem po tygodniu bo co wpisywałem jakąś piosenkę to nie znaleziono…

  • niconozomu

   Ja też czekam na YouTube Red, a do tego czasu korzystam z modyfikacji które usuwają reklamy i pozwalają na odtwarzanie w tle.

  • Ja na komputerze korzystam wyłącznie z YouTube, który sobie leci gdzieś tam w tle. Natomiast na komórce – zawsze Spotify lub, ostatnio, Tidal.

   • Tomasz Salich

    Mam nadzieję że z wyłączonym AdBlockiem ;)

  • fidel

   Sprawdź sobie takie coś jak Viral Tube. Da się zgasić ekran i słuchać

  • Konrad Uroda-Darłak

   Mam ten sam problem – większość moich ulubionych utworów nawet nie jest dostępnych w Spotify …

 • Tomasz Salich

  Też sobie wziąłem taką promocję pod koniec zeszłego roku i myślałem że przed zakończeniem 3-miesięcznego okresu anuluję subskrypcję… jednak jak przyszło co do czego to nie potrafiłem tego zrobić. Teraz nie wyobrażam sobie zrezygnowania z konta premium. Jak siedzę w domu czy w robocie to mam dostęp do olbrzymich pokładów muzyki, zanim wsiądę na rower komponuję sobie playlistę na telefon. Jednym słowem cudo.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona