Ważne

Play daje swoim klientom dostęp do Showmax na rok, za darmo

Sieć Play sukcesywnie dodaje do swojej oferty abonamentowej usługi, które mogą skusić osoby poszukujące oszczędności. I tak, operator ten oferuje bezpłatnego Tidala, umożliwia korzystanie z PLAY Now, oglądanie HBO czy dostęp do serwisu HBO GO. Teraz do tego grona dołącza Showmax – przez 12 miesięcy za darmo.

Promocja skierowana jest dla abonentów SOLO M, SOLO L (nie dotyczy SOLO S), osób, które korzystają z ofert pakietów Duet i Rodzina oraz użytkowników taryf Biznes Box. Zawsze można sprawdzić, czy jesteśmy objęci akcją – osoby korzystające z usług Play mogą wysłać SMS o treści TAK na numer 800.

Co trzeba zrobić, żeby aktywować promocję? Należy udać się na stronę Showmax i podać swój numer telefonu. Przez rok można korzystać z serwisu bez ponoszenia dodatkowych opłat. Później standardowa opłata wynosi 19,90 zł za miesiąc. Można wyłączyć usługę w dowolnym momencie.

Co można znaleźć na Showmaxie? Wielu docenia miniserial Ucho prezesa. Fani obyczajówek będą zadowoleni z The Goodwife, a wielbiciele czterech kółek i angielskiego akcentu będą mogli nadrobić zaległe sezony Top Gear – w bibliotece serwisu znajduje się ponad 220 odcinków tego motoryzacyjnego show.

Zamierzacie skorzystać z darmowego Showmaxa?

źródło: Blog Play

Komentarze

 • Paweł K

  Mogliby to oferować również w prepaidach za opłatą: w postaci miesięcznych pakietów.

 • Marek Szubiak

  Przed chwilą aktywowałem nawet spoko serwis

 • Maćko z wROCKa

  Mam ofertę “FORMUŁA RODZINA S” i dostałem SMSa że w mojej taryfie promocja nie jest dostępna. Jak dla mnie wygląda na to że nie tylko SOLO S nie dotyczy ale też reszty”S”.

 • Eli

  Czy jak mam pakiet danych oglądanie filmów w showmax obcina mi ten limit?

 • esior

  A wygląda to tak:
  – wysłałem smsa na 800, żeby sprawdzić co dają w mojej taryfie

  – otrzymałem odpowiedź “na tym numerze możesz korzystać z Showmax przez rok bez opłat”
  – zarejestrowałem się na Showmax podając ten sam numer tel.
  – Play napisał “przyjęliśmy zlecenie aktywacji usługi Showmax”, a za chwilę “Usługa Showmax została aktywowana. Przez 1 m-c możesz bez opłat oglądać filmy….”
  Przez miesiąc! No brawo Play!

  • esior

   I ciąg dalszy. Telefon na infolinię “dzwonię w sprawie promocji na Showmax”. Cisza…. Długa cisza….. Po przedstawieniu historii z smsami i po odczekaniu urzędowych 6 minut dostaję informację od uprzejmego pana z infolinii, że tak! mogę korzystać bezpłatnie z Showmax przez…. 6 miesięcy! A po pomoc odsyła mnie na stronę Showmax. Wszystko wskazuje na to, że ludzie w Play wiedzą o tej akcji tyle, co Eskimosi :)

 • hergar

  Właśnie przed chwilą się zarejestrowałem, subskrypcja na 12 miesięcy za 0 zł. Zalogowałem się na tv Samsung i hula. Oferta na razie średnia, ale może za kilka miesięcy. Jest za darmo to można korzystać.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona