Ważne

Nowy smartfon Huawei Honor złapany na zdjęciu w TENAA

Huawei niedawno pokazało nam swojego flagowca, jednak firma najwyraźniej nie zwalnia i już pracuje nad kolejnymi urządzeniami. Jedno z nich, oznaczone jako DLI-TL20 – zostało właśnie złapane na zdjęciu. Mamy też kilka przecieków o rzekomej specyfikacji smartfona.

Gwoli doprecyzowania, mówimy o urządzeniu, które na rynek zostanie wydane pod szyldem submarki Honor, która należy do Huawei’a. Na dobrą sprawę jest to jednak jedynie ciekawostka, która niewiele zmienia w kwintesencji samej plotki, która ujrzała światło dzienne za sprawą niezawodnego serwisu Slashleaks. Poniżej odnajdziecie fotkę oraz prawdopodobną specyfikację smartfona.

Fot: Slashleaks

Jak widać, smartfon raczej nie porywa swoim wyglądem. Ot, typowy wizualny średniak. W tej opinii utwierdza mnie dodatkowo jego domniemana specyfikacja, na którą składają się takie podzespoły, jak 5-calowy ekran pracujący w rozdzielczości HD, ośmiordzeniowy procesor (póki co, nie znamy dostawcy), 3 GB pamięci RAM, 32 GB na pliki użytkownika oraz 13-megapikselowa optyka główna. Całości dopełnia 5-megapikselowa kamerka ulokowana na frontowej tafli urządzenia, ogniwo o pojemności 2920 mAh oraz Android Nougat. Urządzenie ma być dostępne w trzec wersjach kolorystycznych: odcieni złota, białej i…różowej. Ostatnią z ciekawostek, które niezbyt często wyciekają w tego typu plotkach jest…waga urządzenia. Ta ma wynosić 143 gram.

Cena, rynki zbytu oraz data premiery pozostają póki co nieznane. Ile musiałby kosztować ten smartfon, żebyście się na niego zdecydowali? Czy taka specyfikacja ma szansę obronić się na rynku?

źródło: Slashleaks

*na zdjęciu głównym Honor 8 i Huawei P10 z naszego porównania

Komentarze

Przeczytaj następny wpis

Recenzja Xiaomi Redmi Note 4

Chińczycy wiedzą jak robić "średniaki"

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona