Ważne

Wyciekły kolejne zdjęcia prototypu Galaxy S8+ z podwójnym aparatem

Oceńcie sami, czy smartfon wygląda na nich lepiej niż w rzeczywistości

Do tego, że w sieci pojawiały się przecieki, dotyczące najnowszego flagowca Samsunga, już się przyzwyczailiśmy. Spodziewaliśmy się jednak, że moment premiery będzie jednocześnie ich kresem. Tymczasem, chociaż od tego dnia minęły już blisko trzy tygodnie, właśnie pojawiło się kolejne zdjęcie, ukazujące jak początkowo miał wyglądać większy z modeli.

Tym, co na dzień dobry rzuca się w oczy, kiedy patrzymy na poniższe fotografie, jest podwójny obiektyw aparatu z tyłu urządzenia. Potwierdzałoby to teorię, wedle której Samsung szedł początkowo jeszcze bardziej w stronę panujących na rynku trendów. Jednym z nich jest przecież zmniejszenie ramek wokół ekranu, innym właśnie dwa aparaty. Z tego drugiego rozwiązania korzystają chociażby Huawei P10 czy iPhone 7 Plus. I o ile to pierwsze udało się firmie bardzo dobrze, co możemy zobaczyć w rynkowej wersji, to już w kwestii podwójnego aparatu coś ewidentnie poszło nie po myśli producenta.

Samsung Galaxy S8 - prototyp

Mamy więc jeden aparat zamiast dwóch. Ale czy zauważyliście, że na zdjęciach czegoś brakuje? Chodzi o czytnik linii papilarnych. Szczerze wątpię, że gigant myślał o tym, żeby swojego flagowca pozbawić tego rozwiązania. Skłaniałbym się bardziej w stronę wersji o sensorze zatopionym w wyświetlaczu. Wiemy i o takich planach koreańskiej firmy, ale wiemy również,  w związku z nie najlepszymi wynikami testów takiego rozwiązania, zdecydowano się na nieco bardziej “standardowe”.

Samsung Galaxy S8 - prototyp

Wiecie co? Patrząc na te fotografie, zaczynam zauważać pewne podobieństwo tylnego panelu do ujawnionych zdjęć Galaxy J5 2017. Czy oznacza to, że Koreańczycy mają już plan na zmianę designu swoich urządzeń? Jeżeli tak jest, to w mojej ocenie jest ona zdecydowanie na plus. Widzicie jakieś koneksje pomiędzy tymi telefonami? Podoba Wam się nowy “styl” Koreańczyków?

Źródło: SamMobile

Komentarze

 • krzjna

  Może taki będzie Note 8. Było gdzieś zdjęcie urządzenia z frontem od S8 i rysikiem obok.

 • neo

  Czy tylko mi nie podoba się oczko aparatu?

  • Mnie też ;)

   • sith44

    Brzydal :) znaczy się S8 ;)

    • Mateusz

     z tym stwierdzeniem, że S8 się nie podoba trzeba uważać :D jeszcze Cię “pocisną” że skoro się nie podoba to na pewno nie masz hajsu ;p

 • Dreyes

  Niekoniecznie coś musiało pójść nie tak z tym czytnikiem i aparatami. Moim zdaniem nowy Note musi mieć coś poza rysikiem do zaoferowania. Celowe zagranie żeby nie był taki sam jak S8+ z ciut większym wyświetlaczem.

 • Name

  To jest prawdopodobnie fotomontaż, na zdjęciu widać, że pole z oczkami jest wycięte ze zdjęcia wykonanego pod innym kontem!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona