Wesołego Alleluja!

Wielkanoc to czas nadziei, radości i miłości. Wszystkim Czytelnikom, firmom, z którymi współpracujemy, przedstawicielom producentów sprzętu i wszystkim redakcjom technologicznym życzymy Wesołego Alleluja!

Życzymy Wam odrobiny spokoju, odpoczynku, ale i czasu spędzonego w gronie najbliższych, dla których często w pędzie dnia codziennego mamy bardzo mało (za mało) czasu. Ale i siły i cierpliwości do odpowiadania na pytania przedstawicieli starszego pokolenia: kiedy ślub i kiedy dzieci ;). Korzystajcie z suto zastawionego stołu, ale z rozsądkiem – nie przejadajcie się za bardzo, bo to wszystko trzeba będzie później spalić!

Ja wiem, że ze smartfonem i internetem trudno jest się rozstać, ale spróbujcie odłożyć swoje urządzenia i cieszyć się sobą nawzajem, a nie przeżywać tych świąt wirtualnie. Niech to będą dwa dni oderwania się od typowej rzeczywistości – zwolnijcie trochę, pomyślcie serdecznie o rodzinie, przyjaciołach i znajomych, bądźcie radośni i wierzcie w lepsze jutro :).

A po świętach wracamy do Was z naprawdę dobrymi materiałami – recenzją Samsunga Galaxy S8+ i LG G6!

Redakcja Tabletowo.pl

Komentarze

 • Mateusz

  Dziękuję i wzajemnie :D

 • Diabeł

  Wesołych i radosnych świąt Wielkiej Nocy Tobie Kasiu,całej redakcji ,,TABLETOWO” i wszystkim czytających ten portal.Alleluja…

  • Meretycz

   Przy tym nicku wygląda to dosyć śmiesznie, wiesz?:P

   • Diabeł

    No i co z tego…Ten nick mam już od bodajże 5 lat i na pewno go nie zmienię.Alleluja Bracie Meretycz.?

    • Meretycz

     Mi on nie przeszkadza. Po prostu wygląda to zabawnie ;)

     • Diabeł

      Okey,spoko.?

 • Meretycz

  Jeszcze lepszych tekstów i testów całej redakcji, a wszystkim poza naczelną aby nikt nie narzekał pod ich wideotestami “szkoda, że to nie Kasia…”. :)

 • CezaR

  Dziękuję Katarzyno, Wam życzę dalszego rozwoju i podążanie za bieżacymi trendami i technologiami tak jak do tej pory. ;)
  Co do przejedzenia do ja wczorajsze juz spaliłem a resztę przetrawiłem i wydaliłem… :D

  Pozdr. i mokrego poniedziałku. :P

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona