Ważne

Wycieka grafika nowego budżetowca Samsunga – Galaxy J3 (2017). Premiera być może już w grudniu

O Samsungu Galaxy J3 (2017) wiemy już co nieco. Informacje o nim mogliśmy znaleźć w benchmarkach i listach przewozowych. Teraz przyszedł czas, aby dowiedzieć się, jak będzie wyglądał ten smartfon.

Dzięki specjaliście od „tajnych informacji”, Evanowi Blassowi, możemy przyjrzeć się grafice promocyjnej nowego, taniego Samsunga. Wygląd różni się od aktualnego przedstawiciela serii J3 i zrywa z jego nieco eksperymentalnym designem (połączenia dwóch kolorów na przednim panelu), powracając do starego, kompletnie nie wyróżniającego się niczym wzornictwa.

Obrazek może też sugerować datę pojawienia się nowego modelu w sprzedaży. W renderze przeznaczonym dla prasy, na głównym ekranie urządzenia znajduje się widżet z datą pierwszego grudnia. J3 (2016) ukazał się w listopadzie 2015 roku, więc premiera jego następcy w przyszłym miesiącu nie jest wykluczona. Z drugiej strony – grafiki dla mediów z J3 (2016) pokazywały smartfon z datą 15 stycznia albo 1 września 2015 roku, także nie doszukiwałbym się aż tak subtelnych przekazów w zdjęciu, które przecież nie jest oficjalnie przekazane przez Samsunga.

Galaxy J3 2017 zostanie wyposażony m.in. w 5-calowy wyświetlacz, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 430 i najprawdopodobniej 1,5GB pamięci RAM. Do tego smartfon ma mieć aparat główny o rozdzielczości 8 Mpix, baterię 2600 mAh i działać na Androidzie 6.0.1 Marshmallow.

grafika wyróżniająca: Samsung Galaxy J3 (2016)

źródło: @evleaks

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona