Ważne

Orange po zwycięstwie Polaków w meczu z Rumunią daje swoim klientom aż 6GB internetu

Emocje po meczu Polska-Rumunia jeszcze nie opadły, a Orange już daje (chociaż tylko swoim klientom i to w dodatku nie wszystkim) kolejne powody do radości: 6GB internetu. Całkowicie za darmo.

Chociaż nie. Bo okupione zostało to wysiłkiem naszych piłkarzy. Wy, klienci Orange, się nie namęczyliście – a przynajmniej nie aż tak (kibicowanie w końcu też potrafi troszkę zmęczyć). Chyba, że też biegaliście przed telewizorem ;) OK, żarty żartami, ale do rzeczy.

Jeśli jesteście klientami Orange, dzięki zwycięstwu Polaków nad drużyną Rumunii, otrzymacie w prezencie aż 6GB internetu. Miły gest ze strony operatora, ponieważ zwykle przeliczał gole na gigabajty w stosunku 1:1. Na wykorzystanie pakietu użytkownicy mają jednak standardowe 5 dni.

Aby aktywować bonus, należy wysłać SMS o treści Super11 pod numer 277. Można (a właściwie trzeba, bo szkoda nie skorzystać) to zrobić tylko do końca 14 listopada – czasu jest więc bardzo mało. Musicie też pamiętać, że po prezent mogą zgłosić się wyłącznie klienci indywidualni (zarówno abonamentowi, jak i użytkownicy ofert przedpłaconych, czyli “na kartę”). Biznesowi odejdą, niestety, z kwitkiem.

Źródło: @RzecznikOrange

Komentarze

 • Ittaj

  Fajnie, że Polacy wygrali i fajnie, że Orange to docenia.
  Niefajnie, że nawet jeśli ktoś płaci 90zł za ten ich net, to przez najbliższe 5 dni transfer spadnie mu z 3 Mb na 300 Kb… jak to było po ostatnich dwóch zwycięstwach naszych…
  więcej neta mobilnego nie biorę, wracam na kabel;P

  • LCD

   no ale Orange się szarpnęło 6GB na 5 dni. Super. Jak na Euro t-mobile dawało chociaż na 30 dni, to orange na 3. Jeszcze byłoby super jak te GB byłyby w dniu meczu i 2 dni po tak aby niektórzy mogli obejrzeć mecz na telefonie bo teraz to co z tych danych?

 • Pakang

  5dni to za długo 3 lub dwa wystarczą
  Po co to robić

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona