Ważne

Orange po zwycięstwie Polaków w meczu z Rumunią daje swoim klientom aż 6GB internetu

Emocje po meczu Polska-Rumunia jeszcze nie opadły, a Orange już daje (chociaż tylko swoim klientom i to w dodatku nie wszystkim) kolejne powody do radości: 6GB internetu. Całkowicie za darmo.

Chociaż nie. Bo okupione zostało to wysiłkiem naszych piłkarzy. Wy, klienci Orange, się nie namęczyliście – a przynajmniej nie aż tak (kibicowanie w końcu też potrafi troszkę zmęczyć). Chyba, że też biegaliście przed telewizorem ;) OK, żarty żartami, ale do rzeczy.

Jeśli jesteście klientami Orange, dzięki zwycięstwu Polaków nad drużyną Rumunii, otrzymacie w prezencie aż 6GB internetu. Miły gest ze strony operatora, ponieważ zwykle przeliczał gole na gigabajty w stosunku 1:1. Na wykorzystanie pakietu użytkownicy mają jednak standardowe 5 dni.

Aby aktywować bonus, należy wysłać SMS o treści Super11 pod numer 277. Można (a właściwie trzeba, bo szkoda nie skorzystać) to zrobić tylko do końca 14 listopada – czasu jest więc bardzo mało. Musicie też pamiętać, że po prezent mogą zgłosić się wyłącznie klienci indywidualni (zarówno abonamentowi, jak i użytkownicy ofert przedpłaconych, czyli „na kartę”). Biznesowi odejdą, niestety, z kwitkiem.

Źródło: @RzecznikOrange

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona