Ważne

Apple ma problem ze słuchawkami AirPods?

Kiedy bezprzewodowe AirPods pojawią się w końcu w sprzedaży? Tego nie wiedzą chyba nawet w Cupertino. Legenda głosi, że być może pojawią się dopiero na początku przyszłego roku. Wszystko przez opóźnienia w produkcji.

Na temat AirPodów sporo już było i śmichów i chichów. Jednak spora część użytkowników iPhone’ów 7 czeka na zapowiadane przez Tima Cooka jako rewolucyjne bezprzewodowe słuchawki. Zwłaszcza, że mogą one – biorąc pod uwagę dotychczasową działalność Apple’a – okazać się całkiem ciekawym gadżetem. Tyle że nie bardzo wiadomo, kiedy pojawią się w sprzedaży.

Ostatnio mówi się o styczniu 2017. Apple podobno nie porzucił jeszcze planów na dostarczenie ich do końca tego roku. Mało tego, firma obiecuje, że będzie dwoić się i troić, żeby tylko się to udało. Dlatego oficjalnie – premiera w 2016 nadal jest wyczekiwana. Z drugiej strony jednak dostawcy są zdania, że AirPody w grudniu są mało prawdopodobne. Na razie nawet w Cupertino nie ma zbyt wielu sztuk słuchawek, a podczas premiery iPhone’a 7 pokazano prasie zaledwie 6 urządzeń.

Nie bardzo też wiadomo, co konkretnie spowodowało takie opóźnienia w produkcji AirPods. Wiadomo tyle tylko, że produkcja się opóźnia – być może stworzenie słuchawek (przynajmniej, pierwszej partii) okazało się dużo bardziej skomplikowane, niż to zakładano na początku. Właściciele iPhone’ów 7 muszą więc uzbroić się w cierpliwość, bo jeszcze trochę czasu minie, zanim AirPody trafią do sprzedaży.

Źródło: AppleInsider

Komentarze

 • gosc

  Planowe opóźnienie, aby zarobić na przejściówkach.

 • s

  Nagłówek w stylu wupe. Po przeczytaniu całego tekstu okazuje się, że Apple wcale nie ma problemu z tymi słuchawkami a z mocami przerobowymi w swoich fabrykach.

  • Misio

   Ty chyba masz jakieś problemy interpretacyjne w stylu polityków, czyli rozumiemy co chcemy. Prawda jest taka, że Apple wyskoczyło z tymi słuchawkami kiedy mieli tylko prototyp ledwo działający.

   • LukAs

    Masz jakieś dowody na to ? Są to tylko Twoje domysły.
    Zgadzam się z “s” że tytuł artykułu jest mylący i kojarzy się z problemem technicznym a nie mocami przerobowymi fabryki

   • sprinter

    Też mi się tak wydaje, chcieli je pokazać aby odwrócić kota ogonem odnośnie braku gniazdka 3,5mm i zamydlić oczy owcom że przecież nigdy już nic nie będą takiego potrzebować, bo zobaczcie jakie cudowne słuchaweczki mamy dla was :). Oczywiście Apple ze swoją kasą przełamie problemy techniczne/produkcyjne i tak czy inaczej te słuchawki zobaczymy na rynku.

 • perlusconi

  podobno jak je sciagaja z linii produkcyjnej to jedna od razu sie gubi :)

 • Bolo

  Cos im wyszlo ze nie trzymaja parametrow na jednym ladowaniu przy 50% glosnosci :))) i poszly do poprawki.
  Nauczka Samsunga pewnie ich wyczulila, oraz poprzednie problemy ich telefonow.

 • kamil

  800zł za słuchawki pojebało . Co one latać bedą że taka cena, może są wododporne.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona