Ważne

Do sieci wycieka coraz więcej zdjęć SM-W2017, czyli nowego high-enda z klapką od Samsunga

W sieci pojawiła się kolejna porcja zdjęć modelu SM-W2017, czyli nowego high-enda z klapką od Samsunga. Ponownie w oczy rzuca się przede wszystkim to, że smartfon jest naprawdę pokaźnych rozmiarów.

Samsung SM-W2017 nie jest pierwszym tego typu urządzeniem w portfolio producenta. Rok temu wypuścił on na chiński rynek model SM-W2016 z identyczną specyfikacją, jak w Galaxy S6. Tym razem lista parametrów ma przypominać tę, znaną z Galaxy S7.

W tym roku urządzenie jednak nieco urosło – doskonale pokazuje to zdjęcie, które widzicie powyżej. Decyzja ta przyczyni się zarówno do zmniejszenia, jak i zwiększenia wygody użytkowania. W tym pierwszym przypadku chodzi o to, że gdy klapka smartfona zostanie otwarta, stanie się on prawdziwą kobyłą – w dodatku niezbyt wygodną w używaniu, jeśli ktoś chciałby jednocześnie korzystać z klawiatury i ekranu dotykowego.

Sytuacja może wyglądać jednak zupełnie inaczej, jeśli użytkownik nie będzie otwierał urządzenia. Wtedy do jego dyspozycji pozostanie drugi (również dotykowy) ekran o przekątnej 4,2 cala. W dodatku znajdują się pod nim przyciski funkcyjne, więc nawigacja wygląda tak samo, jak w zwykłych smartfonach. Z tym, że między palcami posiadacza Samsunga SM-W2017 znajdzie się trochę masywniejszy sprzęt.

Jak wspomniałem, Samsung SM-W2017 ma mieć identyczną specyfikację, jak Galaxy S7. Różnić się od niego będzie tylko budową i przekątną wyświetlacza (2×4,2 cala vs 5,1 cala) oraz pojemnością akumulatora (2000 mAh vs 3000 mAh). Reszta parametrów ma pozostać taka sama.

Mówi się, że Samsung SM-W2017 zadebiutuje w Chinach w przyszłym miesiącu, a jego cena, po przeliczeniu, ma wynosić równowartość 1498 dolarów, czyli około 5800 złotych.

Źródło: Playfuldroid, Weibo przez TechUpdate3.comPhone Arena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona