TELEFUNKEN Tango - bardzo tani smartfon z 5-calowym wyświetlaczem i aparatami 8 Mpix/5 Mpix - Tabletowo.pl

TELEFUNKEN Tango – bardzo tani smartfon z 5-calowym wyświetlaczem i aparatami 8 Mpix/5 Mpix

Na rynku dostępnych jest cała masa smartfonów ze wszystkich półek cenowych. Tych, za nieco ponad 300 złotych, również zadebiutowało w ostatnim czasie całkiem sporo. Teraz dołącza do nich kolejna, bardzo tania propozycja – TELEFUNKEN Tango.

Smartfon kosztuje 319 złotych i dostępny jest w sieci Neonet. Klienci mają do wyboru biały lub czarny wariant kolorystyczny. Jak zawsze, za te pieniądze nie można wymagać od urządzenia zbyt dużo. TELEFUNKEN Tango oferuje podstawową specyfikację: 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 852×480 pikseli, czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580 1,3 GHz z układem graficznym Mali-400, 1GB RAM oraz 8GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD.

TELEFUNKEN Tango został również wyposażony w aparat główny 8 Mpix z autofokusem i diodą doświetlającą, kamerkę 5 Mpix na przodzie, a także (niehybrydowy) Dual SIM. Łączność w smartfonie zapewniają: Bluetooth, Wi-Fi, 3G i GPS z A-GPS. Brak tu LTE. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 5.1 Lollipop i zasilana jest przez akumulator o pojemności 1850 mAh.

Tabletowo.pl TELEFUNKEN Tango - bardzo tani smartfon z 5-calowym wyświetlaczem i aparatami 8 Mpix/5 Mpix Android Smartfony

TELEFUNKEN Tango

Inne smartfony za nieco ponad 300 złotych:

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona