Ważne

OnePlus wznawia sprzedaż OnePlus 3

Przez ostatnich pięć tygodni każdy, kto chciał kupić OnePlus 3, odchodził z pustymi rękami. OnePlus wstrzymał bowiem sprzedaż swojego tegorocznego flagowca z uwagi na braki magazynowe. Od dziś jednak wszystko wraca do normy i już bez żadnego problemu można zamówić ten model.

OnePlus przyznał, że ogromna popularność OnePlus 3 tak samo go ucieszyła, jak i zaskoczyła. Z pewnością przyczynił się do tego brak systemu zaproszeń. Każdy, kto chciał, po prostu wchodził na stronę i zamawiał smartfon. Problem w tym, że zrobiło tak zdecydowanie za dużo osób.

OnePlus jest wciąż młodą marką i cały czas się rozwija. Z tego powodu ma też jeszcze dość ograniczone możliwości produkcyjne. I nie byłoby w tym większego problemu, gdyby nie fakt, że OnePlus 3 jest najtańszym flagowcem ze Snapdragonem 820 i 6GB RAM na rynku (1799 złotych). Nic dziwnego, że rzuciły się na niego prawdziwe tłumy.

Z tego powodu magazyny szybko opustoszały, a fabryki  nie nadążały z produkcją nowych egzemplarzy. Dlatego podjęto decyzję o tymczasowym wstrzymaniu sprzedaży, aby dać sobie chwilę na uzupełnienie zapasów. Niestety, nie wszystko chyba poszło zgodnie z planem, ponieważ na wersję Soft Gold trzeba czekać około 4 tygodni. Wariant Graphite wysyłany jest (na szczęście) od ręki.

Źródło: OnePlus

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona