Ważne

Chcesz kupić OnePlus 3? Lepiej zrób to teraz, bo za chwilę nie będziesz już mógł

OnePlus 3 jest obecnie najtańszym, dostępnym oficjalnie w Polsce, flagowcem – jego cena wynosi zaledwie 1799 złotych. Do tego producent zrezygnował całkowicie z systemu zaproszeń, więc można go w zasadzie kupić od ręki. Niestety, popyt przewyższył podaż, dlatego OnePlus na kilka tygodni wstrzyma sprzedaż tego modelu. Jeśli więc myśleliście, aby wejść w jego posiadanie – lepiej zróbcie to teraz.

Chińczycy są tak samo szczęśliwi, jak i zaskoczeni popularnością swojego tegorocznego flagowca. OnePlus 3 jest najszybciej sprzedającym się urządzeniem, jakie wyszło spod skrzydeł OnePlusa. Niestety, trzeba cały czas pamiętać, że jest to wciąż bardzo młoda marka i ma ograniczone możliwości przerobowe.

Zauważył to każdy, kto w ostatnim czasie chciał zamówić OnePlus 3. Terminy dostawy zaczęły się niebezpiecznie wydłużać, dlatego też podjęto decyzję o czasowym wstrzymaniu sprzedaży – ale co ciekawe, tylko w Europie i Hong Kongu. Ma ono obowiązywać (również w Polsce) od 9 sierpnia do 12 września (włącznie), czyli łącznie przez pięć tygodni.

Ten czas OnePlus chce wykorzystać na to, aby nadgonić z produkcją OnePlus 3, żeby klienci, którzy go zamówią, nie musieli zbyt długo na niego czekać. W ww. okresie będzie można podać swojego e-maila, aby od razu dostać powiadomienie, gdy zapasy zostaną uzupełnione.

Jak widać, OnePlus nie do końca był jeszcze gotowy na całkowitą rezygnację z zaproszeń. Oby tylko tymczasowe wstrzymanie sprzedaży nie powtórzyło się już w przyszłości.

Źródło: OnePlus

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona