Ważne

Samsung pracuje nad zupełnie nowym przedstawicielem serii Galaxy On?

Seria Galaxy On jest – jak na razie – jedną z najmniej rozbudowanych linii w portfolio Samsunga. Obecnie ma ona czterech przedstawicieli: Galaxy On5Galaxy On7Galaxy On5 ProGalaxy On7 Pro. Wkrótce dołączą do nich Galaxy On5 (2016) oraz Galaxy On7 (2016). Jednak możliwe, że Koreańczycy stworzą jeszcze jednego braciszka.

Amerykańska agencja Wi-Fi Alliance certyfikowała niedawno dwa urządzenia o oznaczeniach kodowych Samsung SM-G5510Samsung SM-G5520. Co ciekawe, ten pierwszy przetestowany został również w GFXBench, przez co potwierdził nie tylko swoje istnienie, ale także zdradził sporą część swojej specyfikacji.

Lista parametrów Samsunga SM-G5510 obejmuje: 4,8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD (720×1280, ppi=306), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 425 1,4 GHz z układem graficznym Adreno 308, 2GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, aparat główny 12 (13?) Mpix, kamerkę 5 Mpix na przodzie oraz system operacyjny Android 6.0.1 Marshmallow.

Samsung SM-G5510 w GFXBench

Samsung SM-G5510 w GFXBench

Samsung SM-G5510 i Samsung SM-G5520 to z dużym prawdopodobieństwem jeden i ten sam model, ale nie zmienia to faktu, że na razie jeszcze nie wiadomo, pod jaką konkretnie nazwą zadebiutuje na rynku. Najbardziej logicznie byłoby go jednak nazwać Galaxy On3 (2016), aby nie robić zbędnego zamieszania w portfolio.

*Na grafice wyróżniającej Samsung Galaxy On5

Źródło: Times News UK przez Phone Arena

Komentarze

 • MobileTech user

  #za duzo

 • esior

  Rozdrabnia się ta firma jak kiedyś Nokia. 60 modeli rocznie, których zaraz sami nie będą w stanie rozróżniać. Brawo Koreańce!

 • zdzich

  Nie bójcie się, wiedzą co robią. To jeden z najpoważniejszych koncernów na świecie.
  Poza tym nie rozumiem problemu pt. za dużo typów. Ja nigdy nie miałem z tym kłopotu. Idę do sklepu, macam i jeśli mi się podoba, kupuję.

 • Konrad Uroda-Darłak

  Nie wiedziałem, że taka linia urządzeń istnieje o.O

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona