Ważne

UMi promuje swojego nadchodzącego flagowca jako… Galaxy Note 7 Mini

Wiadomo, że Galaxy Note 7 nie doczeka się wersji Mini. Ale czy aby na pewno? UMi zamierza wyręczyć Samsunga i wypuścić na rynek taki smartfon.

Jak się nietrudno jednak domyślić, urządzenie będzie miało dużo mniej niż więcej wspólnego z Galaxy Note 7. Potwierdzają to grafiki, przesłane przez producenta. Owszem, jego nadchodząca nowość wygląda elegancko, ale wcale nie ma obustronnie zakrzywionego wyświetlacza, skanera tęczówki oka ani miejsca na rysik. Skąd więc pomysł, żeby promować go jako Galaxy Note 7 Mini? Chciałoby się rzec, że z… dobrze-wiadomo-skąd.

Jak widać, mniej znane globalnie marki wciąż mają problem, aby być całkowicie oryginalnym. Owszem, zarówno UMi, jak i kolejny przypadek – Elephone, mają w portfolio autorskie propozycje. Jednak nie brakuje w ich ofercie również takich, które – delikatnie mówiąc – w wielu aspektach inspirowane są produktami konkurencji.

Galaxy Note 7 jest aktualnie na ustach wszystkich i nawet lekkie nawiązanie do niego może mniej znanej marce napędzić sprzedaż. Nawet, jeśli jest ono mocno naciągane. To już bardziej wysiliło się Elephone, które przygotowuje do premiery wizualnego klona Galaxy S7 Edge.

Źródło: Phone Radar, GizmoChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona