Ważne

Czarny iPhone 7 Plus – zdjęcia

Jak w tytule ;). Do internetu wyciekły najprawdopodobniej prawdziwe zdjęcia smartfonu iPhone 7 Plus w wersji Space Black. To pierwszy czarny telefon Apple’a od dłuższego czasu.

Ostatni smartfon z Cupertino, który miał czarną obudowę, to iPhone 4s z 2011 roku. Później firma Apple skupiła się na alumioniowych obudowach smartfonów, na początku tylko w jednej wersji kolorystycznej, potem wprowadzając wydania złote i różowe. Wygląda jednak na to, że tegoroczny iPhone, którego premiera będzie miała miejsce zapewne 7 września, zostanie wprowadzony na rynek również w czarnej wersji kolorystycznej.

iphone7czarny1 iphone7czarny2

Zdjęcia telefonu pojawiły się w Chińskich serwisach społecznościowych (Weibo) i błyskawicznie obiegły świat. Oprócz dotychczasowych wersji kolorystycznych, takich jak szara, złota czy różowa, Apple wprowadzi na rynek również czarnego iPhone’a. Dokładnie – Space Black.  Nie jest to mocna czerń, ale bardziej stonowana, zresztą podobnie jak pozostałe wersje kolorystyczne iPhone’a 7.

Rzecz jasna istnieje możliwość, że zdjęcia, które wyciekły do internetu, to dobrze skomponowana fałszywka. Prawdę mówiąc wydaje się to jednak mało realnym scenariuszem. Im bliżej premiery, tym więcej rzeczywistych materiałów na temat nowego urządzenia Apple’a będzie przedostawać się do internetu. Tak przynajmniej było w poprzednich latach.

Źródło: Weibo

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona