Ważne

Oppo R9S przeszedł certyfikację w TENAA

Ostatnio Oppo wzbogaciło serię F o model Oppo F1S. Wkrótce jednak i linia R doczeka się nowego członka z literką S w nazwie. Oppo R9S pojawił się właśnie w TENAA i zdradził co nieco na swój temat. A to zwiastuje jego rychłą premierę.

Niestety, na razie nie mamy (jeszcze) pełnej listy parametrów tego modelu, ale za to poznaliśmy jego wygląd. Nie ma jednak pod tym względem specjalnego zaskoczenia, ponieważ Oppo R9S jest kropka w kropkę taki sam, jak Oppo R9 – tutaj producent zachowuje większą konsekwencję niż w przypadku serii F, gdzie każdy model cechuje się zupełnie innym designem.

Oppo R9S również można uznać za wyrób iPhone’opodobny. Ramki nad i pod wyświetlaczem są dość spore, a na tyle (choć w nieco inny sposób) biegną plastikowe wstawki. Ale jak pokazuje praktyka (Oppo R9 sprzedaje się bowiem doskonale), klientom bardzo podoba się ten design, więc Oppo najwyraźniej zamierza na tym dalej korzystać.

Jeśli natomiast chodzi o specyfikację Oppo R9S, to cały czas musimy polegać na wcześniejszych doniesieniach. A te głoszą, że smartfon zostanie wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 z układem graficznym Adreno 506 oraz technologię szybkiego ładowania Super VOOC.

Biorąc jednak pod uwagę, że Oppo R9S będzie bardzo podobny do Oppo R9, możemy również spodziewać się 5,5-calowego wyświetlacza o rozdzielczości Full HD (1080×1920, ppi=401), 4GB RAM, co najmniej 32GB pamięci wewnętrznej (+ microSD do 128GB), aparatu głównego 13 Mpix, kamerki przedniej 16 Mpix (to wyróżnia tę serię) oraz akumulatora o pojemności około 3000 mAh.

Ciekawe też, na którą wersję Androida zdecyduje się producent, ponieważ mimo faktu, że Android 6.0 Marshmallow już wkrótce straci miano najnowszego systemu operacyjnego, Oppo nadal we wszystkich swoich nowościach stosuje Androida 5.1 Lollipop.

Źródło: TENAA przez GizmoChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona