Ważne

Co nowego Lenovo pokaże na IFA 2016?

Targi IFA 2016 zbliżają się coraz większymi krokami i kolejni producenci potwierdzają, że się na nich pojawią. Niektórzy, jak Huawei i Sony, nie zdradzają, z czym przyjadą do Berlina. Lenovo jednak postanowiło zaostrzyć nam apetyt i uchyliło rąbka tajemnicy.

Już podczas lutowych targów MWC 2016 w Barcelonie Chińczycy sypnęli nowościami jak z rękawa, prezentując pięć nowości: dwa smartfony i trzy tablety. Nie inaczej było w czerwcu, kiedy światło dzienne ujrzały Moto Z, Moto Z Force, MotoMods, Phab 2, Phab 2 Plus, Phab 2 Pro, a do tego jeszcze składalny smartfon i tablet, a nawet smartbuty. We wrześniu Lenovo również nie zamierza się ograniczać.

Chińczycy na swoim kanale w serwisie YouTube opublikowali tesaser, zapowiadający ich konferencję podczas targów IFA 2016. Dowiadujemy się z niego, że producent zaprezentuje m.in. nowy rozdział w tabletach, nowe MotoModsurządzenia, które zamazują granicę pomiędzy kreatywnością, a produktywnością oraz całkowicie nową linię intuicyjnych/dotykowych klawiatur.

Źródło: Lenovo

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona