Ważne

Jesteś w Orange i łapiesz Pokemony? Idź do salonu po darmową paczkę internetu

Pokemon-Go-mania ogarnęła cały świat. W Polsce też co chwilę można spotkać łapacza tych stworów. Potrzebne do tego są jednak duże zapasy internetu oraz energii. Orange wychodzi swoim klientom naprzeciw i przygotowało ciekawą ofertę, w której za darmo daje 1 GB transferu. A to tylko początek.

Oferta skierowana jest do użytkowników zarówno ofert na kartę (w tym Zetafon i Minutofon), jak i Mix oraz ofert abonamentowych. Każdy klient, który uda się do najbliższego salonu i przekaże sprzedawcy sekretne hasło, podane na Facebooku marki, otrzyma kod, uprawniający do odbioru paczki 1 GB internetu – wystarczy go wysłać pod numer 80102.

Bonus ważny jest przez siedem dni (a dokładniej do godz. 23:59:59 siódmego dnia następującego po dniu aktywacji). Jeden użytkownik może go uruchomić tylko raz. Niewykorzystany transfer przepada. Promocja ważna jest do 18.08.2016.

Dla bardziej zapalonych graczy, Orange przygotowało dodatkową promocję: przy zakupie powerbanka PLATINET POWER BANK o pojemności 8000 mAh za 49 złotych, klient otrzyma specjalne hasło, uprawniające go do odbioru bezpłatnego bonusu w postaci pakietu danych o wielkości 10 GB . Zasady i ograniczenia są takie same, jak w przypadku paczki 1 GB: SMS pod numer 80102, ważność 7 dni, niewykorzystany transfer przepada, jeden klient może skorzystać z oferty tylko raz, trwa ona też do 18 sierpnia.

Regulamin promocji „Złap 1 GB”

Regulamin promocji „Złap 10 GB”

Źródło: Orange

Komentarze

Przeczytaj następny wpis

Tak wygląda nakładka Lenovo w Moto Z i Moto Z Force

Smartfony w Chinach nie mają wgranego czystego Androida

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona