Ważne

Jeśli zarejestrujesz numer w T-Mobile, Heyah lub tuBiedronka, możesz dostać telefon

W końcu także i T-Mobile zaczęło akcję, mającą na celu ściągnięcie klientów do salonów, aby ci zarejestrowali swoje numery na kartę. Różowy operator obrał jednak zupełnie inną strategię niż jego konkurenci. Nie rozdaje minut, SMS-ów i internetu, a telefony.

Jeśli nie wiecie, czy Wasz numer jest już zarejestrowany, wystarczy, że wstukacie na klawiaturze krótki kod *100# i zatwierdzicie w ten sam sposób, w jaki nawiązujecie połączenie. Po chwili na ekranie Waszego urządzenia pojawi się informacja, czy operator posiada wszystkie wymagane dane, czy musicie pofatygować się do salonu, aby je uzupełnić.

W tym drugim przypadku czeka na Was bonus. Nie są to jednak, jak wspomniałem, pakiety minut, SMS-ów i internetu, a telefon. A dokładniej MaxCom MM237 DualSIM. Lecz aby go otrzymać, musicie spełnić dwa, a właściwie trzy warunki. Po pierwsze, musicie udać się do salonu, aby zarejestrować numer. Gdy już to zrobicie, musicie jeszcze doładować konto kwotą minimum sto złotych. Teraz już tylko zapłaćcie 19 złotych i telefon będzie Wasz.

Pamiętajcie tylko, że jeśli chcecie wejść w jego posiadanie, musicie się pospieszyć – akcja trwa tylko od 25 do 31 lipca. Później nie dostaniecie już żadnego bonusa od T-Mobile. Chyba, że przenosicie numer z innej sieci lub przechodzicie z karty na MIX-a lub abonament.

Wszystkie niezbędne informacje znaleźć możecie na stronie www.t-mobile.pl/zarejestruj

Źródło: T-Mobile

Komentarze

 • hatece

  świetna oferta xD

 • FireFrost

  Szkoda 19 złotych na ten telefon…

 • 119 zł za gówniany telefon…wolę uzywanego SE k800i

 • Gość

  T-Mobile coraz bardziej odpływa w absurd.

 • zapracowana

  to już lepiej było wybrać ich abonament przy przedłużaniu umowy. przynajmniej jest bez zwyżek i mam spokój z tą rejestracją teraz. ;p

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona