Zapowiada się naprawdę duża aktualizacja dla Gear S2

Wiele mówi się, że w ciągu najbliższych miesięcy Samsung zaprezentuje nowego smartwatcha – Gear S3. Niezależnie od tego, czy jest to prawda, koreański koncern nie zapomina o poprzedniej (czyli aktualnej) generacji swojego zegarka inteligentnego. Wiele wskazuje na to, że już niebawem pojawi się naprawdę duża aktualizacja dla Gear S2.

Chyba najbardziej wyczekiwaną funkcją w Gear S2, a która faktycznie ma się pojawić wraz z nadchodzącą aktualizacją, jest monitorowanie snu – dochodziły do mnie głosy, że wielu osobom jej dotychczas brakowało. Oprócz tego będzie można ustawiać własne zdjęcia jako tarcze zegarka oraz włączać stoper za pomocą S Voice (trzeba pamiętać, że wciąż nie obsługuje języka polskiego).

Pozostałe zmiany, jakie są szykowane, to rekomendacje tarczy wyświetlane bezpośrednio na zegarku z możliwością ich zainstalowania z jego poziomu (wcześniej – wyłącznie z telefonu) oraz nowy ekran menu do zarządzania powiadomieniami. Będą też rekomendacje aplikacji, które warto pobrać na Gear S2 oraz możliwość publikowania statystyk dotyczących treningów na Facebooku bez potrzeby sięgania po telefon.

Jeśli wierzyć najnowszym spekulacjom, wszelkie szczegóły dotyczące aktualizacji zostaną ujawnione przed targami IFA 2016 w Berlinie – czyli przed rozpoczęciem września. A właśnie podczas tego wydarzenia swoją premierę ma mieć Gear S3.

źródło: phandroid, sammobile

Komentarze

 • leszek1981

  Ja już przeszedłem na Gear Fit 2 a tam bieda z nędzą. Z 200 tarcz zegarków i żadnych aplikacji – nie licząc garstki Samsungowych. Zegarek mi się podoba, zaawansowany technicznie, ale chyba go sprzedam jeśli nic się zmieni. Brakuje podstawowych aplikacji. Nie ma glupiego notatnika.

 • bajzel

  no to właśnie go zamówił w media expert bo jest za 1000 zł w promocji więc jak bedzie jakaś aktualizacja to już mnie nie dotyczy.

  • kufak

   nie wiem czy czekac na S3 czy brac tego skoro jest w promocji…

 • Krzysztof

  właśnie zainstalowałem nową aktualizację R732XXU2DPFB, wkrótce napiszę co nowego, jest tarcza moje zdjęcie oraz widać wydarzenia w kalendarzu oraz nowy widget kontakty. Tyle widzę na starcie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona