Ważne

Orange „Giga za gole”: 7GB danych za darmo dla wszystkich!

Polska reprezentacja w piłce nożnej wyszła z grupy na EURO 2016, a selekcjoner, pierwszy raz od wielu lat, nie został odwołany ze stanowiska po fazie grupowej. To idealna okazja, by świętować. Również operatorzy wyszli z takiego założenia. Zwłaszcza Orange, które daje aż 7GB transferu całkowicie za darmo.

Przez ostatnie tygodnie w T-Mobile i Orange można było otrzymać darmowe gigabajty za dobre mecze Polaków – były to jednak małe paczki – 1GB. Tym razem u pomarańczowego operatora można zgarnąć aż 7GB. Dlaczego akurat tyle? Bo właśnie z saldem siedmiu punktów Polska zakończyła rozgrywki grupowe.

Bonusowe 7GB można aktywować do 25 czerwca, wysyłając SMS o treści AWANS pod numer 277. Koszt wiadomości w taryfach na kartę to 20 groszy, natomiast w taryfach na abonament – zgodna z cennikiem w taryfie.

Co ważne i o czym trzeba pamiętać to fakt, że pakiet można aktywować tylko raz i ważny jest wyłącznie do końca trzeciego dnia następującego po dniu aktywacji. Stan bonusowych danych można sprawdzić wysyłając SMS o treści ILE DANYCH pod numer 901.

Fajna ta promocja „Giga za gole” – chyba się zgodzicie?

A poniżej potwierdzenie, że to serio-serio działa :)

orange-giga-za-gole-sms

źródło: Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange; Orange

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona