Ważne

Orange “Giga za gole”: 7GB danych za darmo dla wszystkich!

Polska reprezentacja w piłce nożnej wyszła z grupy na EURO 2016, a selekcjoner, pierwszy raz od wielu lat, nie został odwołany ze stanowiska po fazie grupowej. To idealna okazja, by świętować. Również operatorzy wyszli z takiego założenia. Zwłaszcza Orange, które daje aż 7GB transferu całkowicie za darmo.

Przez ostatnie tygodnie w T-Mobile i Orange można było otrzymać darmowe gigabajty za dobre mecze Polaków – były to jednak małe paczki – 1GB. Tym razem u pomarańczowego operatora można zgarnąć aż 7GB. Dlaczego akurat tyle? Bo właśnie z saldem siedmiu punktów Polska zakończyła rozgrywki grupowe.

Bonusowe 7GB można aktywować do 25 czerwca, wysyłając SMS o treści AWANS pod numer 277. Koszt wiadomości w taryfach na kartę to 20 groszy, natomiast w taryfach na abonament – zgodna z cennikiem w taryfie.

Co ważne i o czym trzeba pamiętać to fakt, że pakiet można aktywować tylko raz i ważny jest wyłącznie do końca trzeciego dnia następującego po dniu aktywacji. Stan bonusowych danych można sprawdzić wysyłając SMS o treści ILE DANYCH pod numer 901.

Fajna ta promocja “Giga za gole” – chyba się zgodzicie?

A poniżej potwierdzenie, że to serio-serio działa :)

orange-giga-za-gole-sms

źródło: Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange; Orange

Komentarze

 • Tortilla

  Promocja i fajna, tylko szkoda, że na 3 dni (mam 500MB/miesiąc :( )

 • Arkadiusz

  7 giga na 3 dni :D jadąc w 95% na transmisji danych zużywam ze 4 giga na miesiąc:D

 • Arrczi

  Fajnie, w trzy dni to ze dwa giga może wykorzystam ?
  Dali by chociaż do końca Euro.

  • Wiesz, wizerunkowo te 7GB wygląda świetnie, a prawda jest taka, że w trzy dni sporo użytkowników tego pakietu nie wykorzysta ;)

   • maxiges

    Tak samo jak w Play te 100zł za rok bycia w sieci i mieć zarejestrowany numer
    Ja dostałem 900zł i co z tego jak wykorzystam max 5zł bo ta kasa jedynie jest na SMS i rozmowy :)

   • Arrczi

    Dokładnie, obecnie już większość posiada pewien dostosowany pakiet internetu pod swoje potrzeby. Jak jeszcze jest w innej sieci to już całkowicie nie będzie zainteresowany, ewentualnie tylko smartfon z dual-sim pomoże :) i tu widzę przyszłość producentów z państwa środka.

 • Mas

  Szkoda 20 groszy na smsa. W ogóle jak to wygląda “Masz 3 di na wykorzystanie 7GB” przecież to śmieszne, taka promocja jak zrobić promocje bez promocji. Całe szczęście T-Mobile daje 30 dni normalnie.

 • LCD

  A już chciałem wysłać. A później doczytałem, że to jednak na 3 dni. Też mi promocja. To już lepiej te 6GB za 6zł. bo na dłużej

 • asz

  szkoda wysyłać smsa

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona