Meizu MX6 jednak 19 lipca - Tabletowo.pl

Meizu MX6 jednak 19 lipca

Mamy niezbyt dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy czekają na premierę smartfonu Meizu MX6. Urządzenie nie ukaże się, jak zakładano, 20 czerwca, ale najprawdopodobniej miesiąc później.

Według ostatnich doniesień premiera Meizu MX6 planowana jest na 19 lipca – czyli mniej więcej w tym samym czasie, co w przypadku poprzednika tego smartfonu. Jeżeli ktoś wybiera się do Pekinu, to właśnie tam ma odbyć się prezentacja urządzenia.

Potwierdzają się też dotychczasowe ustalenia na temat ceny urządzenia (1799 juanów chińskich) oraz specyfikacji. Smartfon nie będzie mocno odbiegał od modelu Pro 6. Pojawi się procesor Helio X25 MediaTeka, a także ekran o rozdzielczości 1980 x 1080 pikseli.

Meizu MX6 ma być dostępny w dwóch wersjach – 3 i 4 GB pamięci RAM oraz 32 i 64 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon zostanie wyposażony w potężny aparat 20,7 megapikseli, a także 8 megapikseli na kamerkę do wykonywania selfie. Za czas pracy będzie odpowiedzialny akumulator o pojemności 4000 mAh.

Wersja systemu, na jakiej będzie działał Meizu MX6, to Android 6.0 Marshmallow (w wydaniu Flyme OS).

Źródło: GizChina, Android Headlines

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona