Ważne

Nareszcie! Już niedługo smartfony Nubia pojawią się również w Polsce!

Miesiąc temu ZTE wprowadziło na polski rynek pierwszego przedstawiciela serii Axon, model Axon Mini. I choć nie był to najlepszy z debiutów, to najważniejsze, że coś się w tej kwestii nareszcie ruszyło. Chińczycy mają jednak jeszcze jednego asa – submarkę Nubia. Wkrótce i ona zawita na nasz rodzimy grunt.

Niestety Polska nie jest na szczycie listy – na początku smartfony Nubia pojawią się w sklepach w Niemczech, Hiszpanii, Rosji, a klienci będą mogli wybierać pomiędzy Nubią Z9, Nubią Z9 Max oraz Nubią Z11 Mini. Równocześnie zaplanowana jest ekspansja na rynki Ameryki Łacińskiej – na pierwszy ogień pójdzie Meksyk oraz Argentyna.

Nubia has had success in China for the past three years, and now we are setting our sights on new international markets for expansion. We are excited for more consumers to experience nubia’s leading-edge mobile devices.

Mai Donghai, współzałożyciel marki

W pierwszym kwartale 2016 roku ZTE było piątym największym producentem smartfonów w Europie. Wprowadzenie na Stary Kontynent Nubii pozwoli mu jeszcze bardziej umocnić pozycję w tym regionie. Zwłaszcza, że smartfony tej marki charakteryzują się świetną specyfikacją techniczną, połączoną z eleganckim designem oraz – co chyba najważniejsze – atrakcyjną ceną.

*Na grafice wyróżniającej Nubia My Prague S

Źródło: Android Headlines

Komentarze

 • VMortens

  Nubia Z11 Mini, to ponoć świetny midranger, ze świetnym aparatem (i to pomimo przesłony 2.2 i braku stabilizacji). Sęk w tym, że w Chinach jest drogi, więc w PL będzie jeszcze droższy. To skazuje zupełnie nową markę, jaką byłaby u nas Nubia, na konkurowanie z potentatami pokroju Samsunga, czy HTC. Zwyczajnie tego nie widzę.

  • I†achi

   Skoro tak się sprawy mają..

 • zyxiryxi ciachmach

  CUDOWNIE !!! TAKA RADOŚĆ OGARNIA!!!

  not..

 • smartmaniak

  Świetna wiadomość nubie są piękne.

 • LinekPark

  Wygląda trochę jak Xperia Arc…

  • Ciekawe skojarzenie ;)

   • LinekPark

    No na tym zdjęciu wygląda cholernie podobnie.

 • cyc997

  Dobra wiadomość :) ZTE robi naprawdę dobre smartfony

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona