Ważne

„Ekstrabonusy” za doładowanie w Play na Dzień Dziecka

Dziś Dzień Dziecka. I choć „utarło” się, że to święto przede wszystkim maluchów, to w rzeczywistości nie ma znaczenia, czy masz 5, 15, 25 czy 50 lat – dzieckiem jest się zawsze. Dlatego „ekstrabonusy” za doładowanie w Play może otrzymać każdy.

Promocja obowiązuje tylko dzisiaj (tj. 01.06.2016), do godziny 23:59 i dotyczy użytkowników ofert: Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play, Red Bull Mobile na Kartę, Red Bull Mobile na Kartę II oraz Formuła Play na Kartę.

Aby skorzystać z promocji, należy doładować konto poprzez aplikację na Facebooku (https://apps.facebook.com/playdoladowania/) lub poprzez stronę www.doladowania.play.pl. W zależności od kwoty, jaką użytkownik zasili swoje konto, otrzyma przypisany do danego przedziału bonus:

Play promocja na Dzień Dziecka bonusy za doładowanie

Każdy bonus ważny jest przez 30 dni kalendarzowych od momentu jego uruchomienia. Wyjątkiem jest oferta Formuła Mini Max na Kartę – w jej przypadku przyznany gratis jest ważny do końca trwającego obecnie okresu rozliczeniowego.

Regulamin promocji „Ekstrabonusy” za doładowanie w Play

Źródło: Blog Play

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona