Ważne

LG G5 z modułem LG Cam Plus za… 2899 zł, czyli w cenie samego smartfona

LG G5 zadebiutował na polskim rynku zaledwie kilka tygodni temu. Niezrozumiałe dla mnie było (i w sumie jest do tej pory), że na rynkową premierę jego „przyjaciół” (czyli modułów) musimy wciąż czekać. Ale sytuacja wreszcie powoli zaczyna się klarować.

Kilka dni temu w ofercie X-KOM pojawiły się moduły do LG G5, w tym LG Cam Plus za 299 złotych. W najnowszej ofercie Sferis natomiast można znaleźć bardzo ciekawą promocję, w ramach której będzie można kupić smartfon LG G5 z modułem LG Cam Plus za 2899 złotych, a do tego dokupić za złotówkę opaskę MyKronoz ZeFit 2 (normalna cena: 199 złotych).

Biorąc pod uwagę, że sam LG G5 według porównywarek cenowych aktualnie kosztuje 2799 złotych (w Sferis 2898 złotych), a moduł – 299 złotych, promocja wygląda niezwykle interesująco. Zwłaszcza, jeśli do zestawu będziemy chcieli dokupić opaskę inteligentną MyKronoz ZeFit 2 – jej cena to ok. 199 złotych. Zatem cały zestaw, kosztujący standardowo prawie 3300 złotych, kupimy o 400 złotych taniej.

lg-g5-2899złzmodułemlgcam

Gazetka Sferis obowiązuje od 27 maja, ale przy omawianej promocji widnieje adnotacja, że będzie dostępna wkrótce. Kiedy konkretnie? Tego, niestety, nie wiemy. Gdy uda nam się to ustalić, wpis zostanie zaktualizowany.

Jeszcze kilka słów na temat LG Cam Plus. Moduł ten ma dodatkowe przyciski, mające maksymalnie uprzyjemnić korzystanie z aparatu w LG G5. Znajdziemy tu przycisk migawki, pokrętło zoomu i uchwyt ułatwiający trzymanie zestawu. Do tego skrywa w sobie dodatkowy akumulator o pojemności 1200 mAh.

Zainteresowani?

źródło: galaktyczny, gazetka Sferis maj/czerwiec

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona