Będzie nowa Motorola RAZR?

Pamiętacie jeszcze telefony Motorola RAZR? Swojego czasu były to jedne z bardziej pożądanych komórek na rynku. Potem Motorola wróciła do liniii RAZR ze smartfonami z Androidem. A teraz znowu chce to zrobić.

Dawno, dawno temu, za czasów dinozaurów, telefony z klapką Motorola RAZR uchodziły za jedne z ładniejszych na rynku. Były też całkiem popularne – nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy czy USA. Motorola raz już wykorzystała nostalgię za “żyletkami”, wprowadzając na rynek w 2011 roku, a potem w kolejnych latach smartfony RAZR z Androidem.

Potem jednak firma wycofała się ze swojej linii, została przejęta najpierw przez Google, potem Lenovo. Teraz zaś wygląda na to, że pojawiły się kolejne plany powrotu do linii RAZR. Nowe smartfony podobno są już na horyzoncie.

W internecie właśnie pojawił się nostalgiczny filmik nakręcony przez Motorolę. Powrót do lat, kiedy RAZR święciła tryumfy na rynku. Cały klip skupia się na starych telefonach komórkowych i dawnej popularności. Jednak pod koniec filmiku mamy skrót TTYL oraz datę – 09.06.16. Czyli wszystko jasne.

Motorola najprawdopodobniej przymierza się do premiery nowego smartfona, o którym chce “porozmawiać później (“Talk To You Later”), czyli 9 czerwca. Czy będzie to któryś ze smartfonów ukrywających się pod kodową nazwą Vector Thin lub Vertex?

Źródło: Phandroid

Komentarze

 • Xav

  Myslę, że dla smartfonów z klapką jest miejsce na rynku, jednak nie w takiej postaci jak w tej motoroli czy innych dawnych telefonach. Żeby to wypaliło ktoś musi być nie lada kreatywny, sam przecież chciałbym mieć smartfon z klapką, jednak nie w starym typie. To musi być coś świeżego, nowatorsiego i zaprojektowanego inaczej, konkretne, wygodne, praktyczne i estetyczne.

  • Maciej Szkudlarek

   LG wine smart

 • Kamil Kowalczyk

  Marzę o powrocie czegoś w rodzaju Nokii E7. Niby jest BB Priv ale cena kosmos zresztą klawiatura powinna być pod ekranem jak w E7.

 • Barilla

  Leży mi ta motka chyba nadal na dnie jakiejś szuflady. I do dziś nie mogę zrozumieć skąd był na nią taki hype, bo ciężko mi przypomnieć sobie żebym w życiu używał gorszego telefonu.

 • Mateo20w

  Chodzi o dare 9 czerwca (info z gsmarena) wtedy tez odbywa sie event moto-lenovo.

  • Hameryka, faktycznie. Michał źle odczytał zapis 06.09.16 ;)

 • Samuraj

  Popularnej na zdjęciach V3 nie miałem ale dosłownie 2 tygodnie temu sprzedałem V8 :)
  Genialny telefon to był.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona