Ważne

24 maja Huawei zaprezentuje sygnowanego przez Leo Messiego Mate’a 8

W marcu tego roku Leo Messi został globalnym ambasadorem Huawei. Jak się okazuje, współpraca z tym zawodnikiem nie polega wyłącznie na wykorzystywaniu jego wizerunku. 24 maja zaprezentowany zostanie bowiem Mate 8, sygnowany przez samego piłkarza.

Na opublikowanym posterze widzimy „działanie” 10 + 8. Cyfry oczywiście nie są przypadkowe. Pierwsza to numer z koszulki Messiego, zaś drugą zaczerpnięto z nazwy Mate’a 8. Nieco niżej zresztą znalazł się napis Huawei Mate 8 i data 24.05.

Leo Messi Huawei Mate 8

Na razie nie wiadomo, na jak ścisłą współpracę zdecydowano się przy tworzeniu limitowanej edycji smartfona, sygnowanej nazwiskiem piłkarza. Możliwości jest sporo – od wygrawerowania jego podpisu na obudowie, aż po wgranie do oprogramowania kontentu, nawiązującego do profesji ambasadora marki.

Możemy też domniemywać, że limitowana wersja Mate 8 będzie dotyczyła najbardziej ekskluzywnego wariantu, czyli z 4 GB RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej i technologią Force Touch, kosztującego w Chinach 4399 juanów (choć nie ma pewności, że cena pozostanie taka sama, wszakże limitowane edycje często są droższe). Nie wiadomo też, czy Huawei zdecyduje się wprowadzić ją na inne rynki.

Źródło: Phone Radar

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona