Ważne

W przyszłym roku Samsung podobno zaprezentuje pięć flagowców, w tym jeden “składalny”

Samsung nie zdążył jeszcze zaprezentować wszystkich tegorocznych flagowców (czekamy jeszcze na Galaxy Note 6), a już pojawiają się plotki, ile pokaże ich w przyszłym roku. Dlatego do poniższych rewelacji należy podejść z dystansem, aczkolwiek – jeśli tylko się potwierdzą – Koreańczycy mogą “pozamiatać”.

Według doniesień z Chin, Samsung zaprezentuje w przyszłym roku pięć flagowców: Galaxy S8, Galaxy S8 edge, Galaxy Note 7, Galaxy Note 7 edge oraz Galaxy X. Już w tym momencie można zauważyć kilka rzeczy. Przede wszystkim, nie będzie Galaxy S8 Edge Plus. Biorąc pod uwagę, że (na razie) nie zanosi się na to, abyśmy razem z Galaxy Note 6 ujrzeli następcę Galaxy S6 Edge Plus, można uznać tego ostatniego za jednorazowy “eksperyment” Koreańczyków. Zwłaszcza, że nowy Galaxy Note pojawi się również na europejskim rynku.

Dalej mamy Galaxy Note 7 Edge, czyli zapewne wariant z obustronnie zakrzywionym wyświetlaczem. W tym roku Samsung zaprezentuje Galaxy Note 6 tylko w jednej wersji, aczkolwiek nie wiadomo jeszcze, czy z płaskim, czy z zagiętym ekranem. Wygląda więc na to, że w przyszłym roku nie będzie się ograniczał i dostarczy na rynek Notatnik w dwóch konfiguracjach do wyboru.

Na końcu znalazł się tajemniczo brzmiący Galaxy X. Według źródła będzie to pierwszy, masowo produkowany, składalny smartfon z elastycznym wyświetlaczem PenTile o rozdzielczości 4K. Całość miałaby składać się wpół niczym portfel. Co ciekawe, w przeszłości słyszeliśmy, że właśnie w 2017 roku Samsung wypuści takie urządzenie, więc – jak zawsze – może być w tym (przynajmniej) ziarnko prawdy.

Samsung Galaxy S8 Galaxy S8 Edge Galaxy Note 7 Galaxy Note 7 Edge Galaxy X

*Na zdjęciu wyróżniającym Samsung Galaxy S7

Źródło: Weibo przez SamMobile

Komentarze

 • Paweł Suproń

  Galaxy S8, Galaxy S8, Galaxy Note 7, Galaxy Note 7 Edge oraz Galaxy X.
  Coś nie tak droga”redakcjo”

  • ale co się nie zgadza?

   • Marcin

    Edge do drugiego S8 dosmarujcie xd

    • Paweł Suproń

     Teraz już się wszystko zgadza :)

  • blablablablaniewazneitakdisqus

   Ja bym olał 8, od razu zaczął pisać spekulacje o S9.

 • Maniak

  No i ten skladany smartfon to byloby cos, bo inaczej to znow bedzie nuda… s7 to nedzny kotlet, odgrza a porazka z 2015 roku. Osobiscie jestes wybitnie zadowolony ze swojego G5 i gdyby nie ten smartfon… to w tym roku nic bym chyba nie wybral.

 • Darek876

  Największe kotlety to iphone bo co rok prawie że identyczne potem sony i lenovo a dopiero potem można dać samsunga bo tylko s6 i s7 są podobne a tak to każdy s był inny

 • Tomasz Salich

  A za półtora roku jak w ustawieniach klikniesz “Aktualizuj” to wyskoczy ci zdjęcie małego koreańskiego ogóra z podpisem “Zia duzio śmarfonów, zia duzia fragmentacia, nidyrydy”.

 • palec

  chuj xD

 • blablablablaniewazneitakdisqus

  OZIA CIE ALE SUPER BEDOM FLAGOWCE HURA

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona