Ważne

Zdjęcia nadchodzącej nowości Meizu z zakrzywionym ekranem

Meizu jest jednym z najbardziej znanych producentów smartfonów z Państwa Środka. Trudno się temu szczególnie dziwić – ich modele z serii M, MX, a także Pro wypadają znakomicie na tle bezpośrednich rywali ze swoich segmentów. Wystarczy tutaj wspomnieć o urządzeniac, które stosunkowo niedawno miały premierę. Niewątpliwie należy napisać o niskopółkowym M3, nieco wyżej pozycjonowanym M3 Note, będącym bezpośrednim rywalem dla Xiaomi Redmi Note 3, czy też prawdziwej perle w koronie firmy, czyli Pro 6. A wkrótce mamy poznać ich nowość z obustronnie zakrzywionym wyświetlaczem.

Informacje na temat modeli od producentów z Chin, którzy mieliby w tym roku zaprezentować wiele urządzeń właśnie z takimi ekranami, pojawiały się od dłuższego czasu i doczekały się potwierdzenia w postaci chociażby prezentacji Vivo Xplay 5. Tymczasem do sieci trafiły zdjęcia jeszcze bliżej nieznanego modelu Meizu. Na fotografiach, naturalnie kiepskiej jakości, możemy ujrzeć w pełnej okazałości samo urządzenie.

Sam wygląd, pomijając aspekt zakrzywionego wyświetlacza, nie jest szczególnie wyróżniający się na tle innych modeli od Meizu. Na froncie pod ekranem jest fizyczny, wielofunkcyjny klawisz Home, który zapewne będzie skrywał w sobie również skaner linii papilarnych mTouch 2.0. Ponadto potwierdzeniem tego, że mamy do czynienia z modelem akurat od tej firmy, jest obecność Flyme OS na pokładzie. Niewątpliwie jest na co czekać.

Możemy się spodziewać, że uwieczniony na zdjęciach model będzie zbliżony pod względem samych podzespołów do Pro 6. W sumie trudno zarzucić cokolwiek poważnego temu flagowcowi. Mediatek Helio X25, ale nie można wykluczyć pojawienia się wariantu z Exynosem 8890, 3 lub 4GB RAM, 32 albo 64GB pamięci wbudowanej, slot kart microSD, aparat 21 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu czy też kamerka 5 Mpix są w pełni zadowalającymi parametrami. Zapewne wkrótce dowiemy się czegoś więcej na temat jego specyfikacji. Kolejną zagadką pozostaje cena – na pewno zastosowanie zakrzywionego wyświetlacza wpłynie na wzrost ceny, pytanie o ile.

źródło: mydrivers przez Gizchina, Android Headlines

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona