Ważne

6-calowa Sony Xperia z przednią diodą LED pozuje do zdjęć. Czy to będzie nowa C6?

Trochę ponad pół roku temu, Sony oficjalnie zaprezentowało model Xperia C5 Ultra, który wyposażony był w 6-calowy ekran, aparat z autofokusem i diodę LED na froncie. Już niebawem model ten może doczekać się następcy.

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku Sony zaprezentuje następcę serii “C”, wyróżniającej się frontową diodą LED. Pozujący do zdjęć smartfon ma mieć 6-calowy ekran i duży frontowy aparat, przypominający ten z modelu C5 Ultra. Wygląd urządzenia nawiązuje także do zeszłorocznego modelu, ale tylko z przodu – tył przypomina bardziej modele z nowej serii “X”. Poza dużym “oczkiem” aparatu, na zdjęciach możemy dostrzec bardzo wąskie ramki wokół ekranu. Na jednym ze zdjęć widać także, że nowa Xperia będzie posiadać slot na dwie karty SIM.

Prezentowane urządzenie jest ciągle w fazie testów, ale spekuluje się, że jeśli ujrzy światło dzienne, to będzie to Xperia C6. Spodziewać się także możemy, że tak jak poprzednik urządzenie będzie napędzane przez procesor z rodziny MediaTek Helio.

Jak Wam się podoba nowa Xperia? Jesteście zwolennikami tak dużych smartfonów?

Źródło: xperiablog, baidu

Komentarze

 • Anty no life :)

  Co to jest ta czarna dziura na froncie?:D RIP sony…

 • cyc997

  SoC mediateka pozwala obniżyć sporo cenę końcowa urządzenia a nie ustępuje konkurencji. Czy 6 cali by mi odpowiadało, nie wiem, obawiam się że to już by było za dużo, ale z drugiej strony mówię tak co generację i cały czas kończę z coraz większym smartfonem.

 • Heisen

  Kiedy w końcu wyjdzie godny następca Xperii Z Ultra? : (
  Miało mieć to miejsce przy premierze Z5, lecz plany spaliły na panewce. Niestety nie zapowiada się to także w przypadku nowej serii X.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona