Ważne

Play: nielimitowane wszystko przez pół roku dla przenoszących numer

Dziś zaczyna obowiązywać nowa oferta dla osób przenoszących numer do T-Mobile. W jej ramach klienci otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y i 100GB internetu za 10 złotych przez cztery miesiące. Także dziś, także dla przenoszących numer, rusza promocja dla abonentów przenoszących numer do Play – nielimitowane wszystko (rozmowy/SMS-y/MMS-y/internet) na pół roku za darmo. Na pierwszy rzut oka korzystniej prezentuje się oferta Play. Jest jednak pewien haczyk.

A jest nim fakt, że wszystkie benefity, o których mowa powyżej (nielimitowany internet, rozmowy na numery komórkowe/stacjonarne i SMS-y/MMS-y) otrzymujemy, owszem, na maksymalnie sześć miesięcy, ale na numerze tymczasowym. To oznacza, że przez ten czas jesteśmy zmuszeni do korzystania z dwóch numerów – starego (który wszyscy znają) i nowego (z którym możemy zapoznać znajomych, a później znów odzwyczaić, bo przecież po pół roku zostaniemy ze starym numerem).

Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi, posiadający abonament w innej sieci. Proces przenoszenia numeru można zacząć na sześć miesięcy przed końcem umowy u obecnego operatora.

Rzecznik Play, Marcin Gruszka, poinformował także, że dziś obniżona zostaje cena HTC One M9 Prime Camera Edition – do złotówki w abonamencie bez limitu za 99,99 złotych.

źródło: Play

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona