Xiaomi Mi Max dostrzeżony w czyichś dżinsach

Xiaomi planuje wprowadzić na rynek phablet Mi Max. Jego nazwę wybrali internauci drogą głosowania. Mamy już zdjęcie przedniego panelu urządzenia oraz jego render. Dziś głos zabiera Xiaomi. I ubiera dżinsy.

Zwiastun graficzny, który postanowił przekazać mediom chiński producent, ukazuje jedynie małą część Mi Max. Dostrzegamy na nim górną część smartfona, głośnik, czujnik zbliżeniowy oraz przedni aparat. Brak tu charakterystycznego logo producenta. Również boczne ramki, które wydają się być nieco szersze, potwierdzają, że mamy tu do czynienia z urządzeniem ze średniej półki cenowej. Mówią też o tym dane z bazy GFXBench.

Xiaomi zdradza, że prezentowany phablet (a technicznie rzecz biorąc – jego skrawek) ma rozpocząć nową linię produktów, niezależną od serii Mi oraz Redmi.

Jedyne, co na tej ilustracji się nie zgadza, to fakt, że 6.4-calowy smartfon mieści się w przedniej kieszeni dżinsów, i jeszcze zostaje sporo miejsca. Możliwe, że grafika reprezentuje jednocześnie nowy trend, związany z drastycznym powiększeniem przestrzeni bagażowej w naszych spodniach. Jeśli tak, to Xiaomi wprowadzając na rynek Mi Max, zostanie również prowodyrem rewolucji w branży odzieżowej.

źródło: gsmarena.com

Komentarze

 • kamil

  czy nie powinien powstać oddzielny dział kabaretowo:) pozdrawiam.

  • GSoil

   xD

  • Janek Szwykowski

   W roli głównej “piękny” LG G5? XD

 • cukru

  Może zaprezentują swoją linię odzieżową – spodnie z kieszeniami do noszenia tabletów :D

 • I†achi

  Ten news to ponury żart redaktora..

 • Tomasz G.

  widocznie jest za duży

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona